SYLVECO, pomadka odżywcza z peelingiem, 4,6g

10,29 Cena brutto
Cena jednostkowa: 223,70 zł za 100 g

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: SYLVECO

SYLVECO, pomadka odżywcza z peelingiem, 4,6g - opis produktu

Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego. Ten delikatny peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.
 
Wskazania: produkt przeznaczony do pielęgnacji spękanych ust. Łagodzi objawy opryszczki.
 
Sposób użycia: pomadkę stosować w zależności od potrzeb.
 
Główne składniki:
- stary skład: olej sojowy, wosk pszczeli, cukier trzcinowy, lanolina, olej z wiesiołka, wosk carnauba, masło kakaowe, masło karite, betulina, olejek z gorzkich migdałów;
- nowy skład: olej sojowy, wosk pszczeli, cukier trzcinowy, lanolina, olej z wiesiołka, wosk carnauba, masło kakaowe, masło karite, betulina, mieszanka olejków eterycznych z werbeny i goździkowego.
 
Do wyczerpania zapasów wydawany będzie produkt w starej wersji*.
 
*składnik: olejek z gorzkich migdałów został zastąpiony mieszanką olejków eterycznych z werbeny i goździkowego, w wyniku czego nastąpiła zmiana zapachu pomadki.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: