SYNCHROLINE, Aknicare, Cream, 50ml

45,68 Cena brutto
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: GENERAL TOPICS

SYNCHROLINE, Aknicare, Cream, 50ml - opis produktu

Anicare Cream to wyrób medyczny przeznaczony do pielęgnacji skóry z trądzikiem o lekkiej i średniej postaci charakteryzującej się występowaniem zaskórników, grudek i krost. Jest to emulsja nawilżająca oraz regulująca wydzielanie sebum. Jest podstawowym produktem pielęgnacyjnym w leczeniu skóry trądzikowej i tłustej. Krem może być używany jako produkt wspomagający kuracje przeciwtrądzikowe, które powodują wysuszenie i podrażnienie skóry.
 
Zastosowanie: uzupełnienie leczenia trądziku (terapia miejscowa lub ogólna) lub jako preparat podtrzymujący efekty zakończonego leczenia dermatologicznego, pielęgnacja skóry tłustej. 
 
Sposób użycia: o ile lekarz nie zaleci inaczej nakładać 2-3 razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy wmasowując aż do całkowitego wchłonięcia.
 
Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, mleczan cynku, kwas salicylowy (0,5%), kwas hialuronowy, GT peptyd-10.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na kwas salicylowy lub jego pochodne. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie jest wskazany do stosowania u osób z salicylizmem.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci.
O ile lekarz nie zaleci inaczej nie stosować produktu u pacjentów poniżej 12 roku życia, w trakcie ciąży i karmienia piersią. 
Po aplikacji produktu nie należy wystawiać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Zaleca się odczekać co najmniej 5 min lub do całkowitego wchłonięcia preparatu przed założeniem ubrania.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. 
Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów.
 
Producent:
General Topics Polonia Sp. z o.o.
Ul. Jesionowa 8a
30-221 Kraków
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: