SYNCHROLINE, Aknicare, Cream, 50ml

SYNCHROLINE, Aknicare, Cream, 50ml

Cena: 45,49 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: GENERAL TOPICS

SYNCHROLINE, Aknicare, Cream, 50ml - opis produktu

Anicare Cream to specjalistyczny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem oraz do podtrzymywania zakończonego leczenia dermatologicznego. Specjalne połączenie składników aktywnych zapewnia skuteczne leczenie  kilku przyczyn związanych z powstaniem trądziku. Nowa formuła kremu zapewnia wzmocnione działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, znacznie ogranicza produkcję łoju. Wygładza skórę i niweluje niedoskonałości. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego głęboko nawilża skórę i nie wysusza jej. Lekka konsystencja kremu szybko się wchłania i idealnie matuje skórę, zabiegając jej błyszczeniu, dlatego sprawdza się także do codziennej pielęgnacji dla osób ze skórą mieszaną. Stanowi idealną bazę pod makijaż.
 
Zastosowanie: skóra mieszana i tłusta, trądzik średnio i słabo nasilony - codzienna terapia lub jako preparat podtrzymujący efekty zakończonego leczenia dermatologicznego.
 
Sposób użycia: o ile lekarz nie zaleci inaczej nakładać 2-3 razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy wmasowując aż do całkowitego wchłonięcia.
 
Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, mleczan cynku, kwas salicylowy (0,5%), kwas hialuronowy, GT peptyd-10.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na kwas salicylowy lub jego pochodne. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie jest wskazany do stosowania u osób z salicylizmem.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci.
O ile lekarz nie zaleci inaczej nie stosować produktu u pacjentów poniżej 12 roku życia, w trakcie ciąży i karmienia piersią. 
Po aplikacji produktu nie należy wystawiać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Zaleca się odczekać co najmniej 5 min lub do całkowitego wchłonięcia preparatu przed założeniem ubrania.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. 
Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów.
 
Producent:
General Topics Polonia Sp. z o.o.
Ul. Jesionowa 8a
30-221 Kraków