Syrop Prawoślazowy, 125g

Syrop Prawoślazowy, 125g

Cena: 3,19 zł

Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Syrop Prawoślazowy, 125g - opis produktu

Wskazania: kaszel, w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych spowodowanych podrażnieniem błony śluzowej gardła.
 
Skład: 100g produktu zawiera: Althaeae radicis maceratio (1:6,58) 32,9g, Ekstrahent – mieszanina woda i etanol (40:1), Sacharoza 64,0g, Kwas benzoesowy 0,1g, woda oczyszczona do 100g. 
 
Zawartość etanolu nie więcej niż 1% (m/m).
 
Działanie: działanie syropu oparte jest na występujących w korzeniu prawoślazu związkach śluzowych, które mają właściwości powlekające, łagodzące i osłaniające.
 
Dawkowanie: dorośli doustnie 3 razy dziennie 1 łyżkę stołową.
 
Przeciwwskazania: nie należy stosować leku u pacjentów z nadwrażliwością na jakikolwiek ze składników preparatu. Uczulenie na kwas benzoesowy. Środki ostrożności: Nie stosować u osób z astmą oskrzelową. Stosować ostrożnie u chorych na cukrzycę.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.