Popularne
Tantum Rosa, 10 saszetek
Popularne

Tantum Rosa, 10 saszetek

Cena: 17,99 zł

Zamówienia złożone do 15:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Lek
Producent: ANGELINI
Grupa: Popularne

Tantum Rosa, 10 saszetek - opis produktu

Wskazania: leczenie dolegliwości i objawów, takich jak: ból, pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy. Zapalenie sromu i pochwy, zapalenie szyjki macicy, chemio- i radioterapia. Lek stosuje się również w profilaktyce przed- i pooperacyjnej w ginekologii, a także do łagodzenia dolegliwości sromu w okresie połogu. Tantum Rosa stosuje się dopochwowo oraz na błonę śluzową zewnętrznych narządów płciowych.

Skład: 1 saszetka leku zawiera: substancję czynną: benzydaminy chlorowodorek 500mg oraz substancje pomocnicze: sodu chlorek, powidon, p-toluenosulfonian trójmetylocentyloamoniowy.

Działanie: przeciwzapalne, przeciwbólowe, miejscowo znieczulające, odkażające.

Sposób użycia: 1-2 saszetki w ciągu doby, w zależności od nasilenia dolegliwości. Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 0,5l przegotowanej i ostudzonej wody, bezpośrednio przed zastosowaniem. Każdorazowo należy przygotować nowy roztwór z 1 saszetki. Lek przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, w ciąży i okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że kobieta jest w ciązy, lub gdy polanuje ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.