Tasectan 250mg, proszek do stosowania u dzieci, 20 saszetek

Tasectan 250mg, proszek do stosowania u dzieci, 20 saszetek

Cena: 19,49 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: VALEANT

Tasectan 250mg, proszek do stosowania u dzieci, 20 saszetek - opis produktu

Tasectan jest stosowany w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita. Wyrób medyczny w postaci proszku w saszetkach dla dzieci. Tianiny żelatyny, składnik produktu, nie ulega przemianie w żółądku mi działa poprzez tworzenie warstwy chroniącej błonę sluzową jelita, zmniejszając częstostliwość i czass trwania biegunki
 
Zastosowanie: w celu przywrócenia fizjologicznych funkcji ścian jelita, kontrolowanie i łagodzenie objawów biegunki o różnej etiologii, takich jak napięcie powłok brzusznych i częste wypróżnienia. Czas jego działania wynosi 12 godzin.
 
Zalecane spożycie: dzieci poniżej 3. roku życia: 1 saszetka co 6 godzin do ustąpienia objawów. Dzieci w wieku od 3 do 14 lat: 1-2 saszetki co 6 godzin do ustąpienia objawów. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilośćią mleka, soku owocowego lub wody i natychmiast podać. Można ją również dodać do jogurtu lub jakiejkolwiek żywności. Nie należy podawać produktu bezpośrenio, bez zmieszania go z żywnością. 
 
Składniki: saszetka z proszkiem zwiera: 250mg taninianu żelatyny (pochodzenia wołowego).

Przeciwwskazania: produkt nie powinien być stosowany u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na taninian żelatyny lub dowolny inny składnik produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku występowania biegunki u dzieci poniżej 3. roku życia, zwłaszcza jeśli obecne są inne objawy skontaktować się z lekarzem.

Ważne wskazówki:
Zaleca się picie dużej ilości płynów oraz odpowiednie postępowanie dietetyczne. 
Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od źródeł ciepła. Nie zamrażać.
Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 
Producent:
NOVENTURE S.L.
Calle Consejo de Ciento 333,
08007 Barcelona, Hiszpania.