Kategorie

Tena Flex ProSkin, pieluchomajtki, rozmiar L, 83-120 cm, Maxi, 22 sztuk

Cena jednostkowa: 2,68 zł za 1 sztukę

Cena
58,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Pieluchomajtki z pasem, pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze zmienianie oraz umożliwiają wygodne, dyskretne dopasowanie. Mają anatomiczny kształt i zapewniają barierę ochronną przed przeciekaniem dzięki podwójnym wsadom chłonnym. Pas Superfit pozwala na łatwe i szybkie zmienianie pieluchy. Oddychający materiał i budowa sprzyjają zdrowiu skóry. Szybka absorpcja płynów i wsad o dużej chłonności zapewniają długotrwałą suchość. Wskaźnik wilgotności informuje, kiedy zbliża się czas na zmianę. Nie trzeba odpinać TENA Flex, aby sprawdzić, czy nie wymaga on zmiany. Umieszczony na zewnątrz wskaźnik wilgoci zmienia kolor z żółtego na niebieski, kiedy ochraniacz wymaga zmiany. Wystarczy jeden rzut oka na wskaźnik wilgoci TENA Flex i wszystko wiadomo. System Odour Neutralizer redukuje nieprzyjemny zapach amoniaku, dając pacjentowi poczucie świeżości i godności.

Zastosowanie

Zieluchomajtki dla osób w każdej pozycji stojącej, siedzącej i leżącej, niesamodzielnych ze średnim, lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: 105-153cm

Sposób użycia

Pas Superfit zapinamy w obwodzie pasa, chwyć pieluchomajtki od spodu obiema rękami, uformuj „łódeczkę” i lekko rozciągnij. Pieluchomajtki wsuń między nogi od przodu do tyłu, przymocuj rzepy do pasa. Przylepo, rzepy pozwalają na wielokrotne odpinanie i zapinanie produktu.

Cechy produktu

Rozmiar: Large, obwód bioder 83cm - 120cm.

Zawartość opakowania

22 sztuk.

Producent

Essity Poland Sp. z o.o.,
ul. Bactstengatan 5,
S- 431 49 Molndal.