Kategorie

Tena Slip ProSkin, pieluchomajtki, rozmiar L, 92-144 cm, Maxi, 10 sztuk

Cena jednostkowa: 3,05 zł za 1 sztukę

Cena
30,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Pieluchomajtki TENA Slip Maxi to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w Cięzkim i bardzo ciężkim nietrzymaniu moczu. TENA Slip przeznaczone są dla osób leżących lub niesamodzielnych. Pieluchomajtki TENA Slip są w pełni oddychające, utrzymują wilgotność skóry na naturalnym poziomie wspierając zdrowie skóry. TENA Slip są testowane dermatologicznie. Pieluchomajtki TENA Slip są wykonane z delikatnego i miękkniego materiału, który zapewnia komfort i zapobiega podrażnieniom. Posiadają szerokie przylepcorzepy wielokrotnego zapinania i odpinania. Dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach.

Zastosowanie

Pieluchomajtki dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu.

Sposób użycia

Pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając produkt ułożony w formie łódki. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała. Umocuj pieluchomajtki za pomocą przylepcorzepów.

Cechy produktu

Rozmiar: L (obwód bioder: 92-144 cm).

Dodatkowe informacje

Nastąpiła zmiana nazwy spółki z SCA Hygiene Sp. z o.o. na Essity Poland Sp. z o.o. Do wyczerpania zapasów wydawane będą stare wersje produktów.

Zawartość opakowania

10 sztuk.

Producent

Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.

Cechy produktu

Rozmiar
XL
Rodzaj produktu
Rejestracja