HorienMedical, test ciążowy paskowy, 5 sztuk

HorienMedical, test ciążowy paskowy, 5 sztuk

Cena: 8,59 zł

Cena jednostkowa: 1,72 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: HORIEN

HorienMedical, test ciążowy paskowy, 5 sztuk - opis produktu

Test ciążowy jednego kroku horienmedical jest szybkim immunochromatograficznym testem do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej HCG w moczu, aby pomóc we wczesnym wykrywaniu ciąży. Test może być stosowany zarówno przez użytkowników profesjonalnych, jak i w warunkach domowych.
 
Zastosowanie: test do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej HCG w moczu, aby pomów we wczesnym wykrywaniu moczu.
 
Sposób użycia: doprowadzić produkt w zamkniętym opakowaniu do temperatury pokojowej. Wyjąć pasek z opakowania. Zanurzyć pasek w moczu z końcem strzałki wskazującej w kierunku naczynia z moczem. Nie zakrywać paska więcej niż do punktu maksymalnego zanurzenia. Po odczekaniu minimum 15 sekund wyjąc pasek z kubka i położyć go płasko na nie chłonnej, czystej powierzchni. Odczytaj wynik po upływie 10 minut. Wyrzuć zestaw testowy niezwłocznie po jednorazowym użyciu.
 
Ważne wskazówki:
Zestaw testowy może być przechowywany w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętej torebce z datą wygaśnięcia przydatności do użycia.
Zestawy testowe powinny być trzymane z dala od bezpośredniego światła słonecznego, wilgoci i ciepła.
Nie zamrażać.
 
Czułość: 25mIU/ml

Producent:
Horien Medical Sp. z o.o.,
ul. Unii Europejskiej 4,
86-050 Solec Kujawski.