CRP-Screen, ultraczuły test CRP (8-100 mg/L) z krwi, diagnostyka infekcji i stanów zapalnych, 1 sztuka

35,90 Cena brutto
Cena jednostkowa: 35,90 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: LABHOME

CRP-Screen, ultraczuły test CRP (8-100 mg/L) z krwi, diagnostyka infekcji i stanów zapalnych, 1 sztuka - opis produktu

Profesjonalny test domowego użytku do badania poziomu białka CRP. Wskaźnik CRP pomaga rozpoznać podłoże choroby (infekcja bakteryjna czy wirusowa) oraz stany zapalne w organizmie. CRP-Screen to jedyny, dedykowany zarówno dla pacjentów oraz profesjonalistów test, w którym wynik zostaje umiejscowiony w jednym z 4 zakresów badania:
1) poniżej 8 mg/L (norma)
2) od 8 do 40 mg/L (możliwa infekcja wirusowa, stan zapalny o średnio-ciężkim nasileniu)
3) od 40 do 100 mg/L (duże prawdopodobieństwo rozwoju infekcji bakteryjnej)
4) powyżej 100 mg/L (najczęściej w ciężkich zakażeniach o podłożu bakteryjnym
 
Wykonanie testu oraz odczytanie wyniku badania jest szybkie i proste - zajmuje 10 minut. Wiarygodność testu CRP-Screen jest bardzo wysoka - wynosi 98%.
 
Zastosowanie: badanie poziomu białka C-reaktywnego, diagnostyka infekcji i stanów zapalnych.
 
Sposób użycia: umyj ręce mydłem i opłucz pod bieżącą, czystą wodą. Rozerwij aluminiową torebkę wzdłuż krawędzi a następnie wyjmij płytkę testową oraz plastikową pipetę. Odkręć butelkę z zakraplaczem zawierającą diluent. Dociśnij mocno mały pomarańczowy element, aż usłyszysz kliknięcie wskazujące, że urządzenie jest aktywowane. Zdejmij pomarańczowy element obracając go w prawo lub lewo.
Zdezynfekuj opuszek środkowego lub wskazującego palca dłoni. Aby zwiększyć ukrwienie pomasuj wybrany opuszek palca. Mocno dociśnij lancet do zdezynfekowanej części opuszka, tak aby znajdował się w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Naciśnij przycisk wysuwający lancet. Końcówka nakłuwacza schowa się automatycznie zapewniając bezpieczeństwo po jego użyciu. Delikatnie masuj nakłuty opuszek palca, aby uzyskać krople krwi. Nie uciskając pipety, zbliż jej końcówkę do kropli krwi. Krew migruje przez kapilarę aż do lini wyznaczonej na pipecie w miarę możliwości należy unikać wciągania do pipety pęcherzyków powietrza. Krew pobraną za pomocą pipety przenieś do otwartej butelki z diluentem, upewniając się, że cała objętość pobranej krwi trafiła do butelki, Następnie zakręć nakrętkę zakraplacza i dobrze wymieszaj. Złam końcówkę zakraplacza zawierającą próbkę krwi, a następnie dodaj 4 krople rozcieńczonej próbki krwi do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 5 minutach, Nie interpretuj wyniku testu po 10 minutach.
 
Zestaw zawiera:
- 1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: płytkę testową, plastikową pipetę, saszetkę z pochłaniaczem wilgoci, 
- 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 3ml diluentu.
- 1 sterylny lancet do pobierania krwi.
- 1 ulotkę z instrukcją użytkowania.
 
Ważne wskazówki:
Test należy przechowywać w temperaturze pokojowej (od 4 do 30 stopni Celsjusza), w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
 
Producent:
VEDA.LAB 
Rue de l'Expansion
61000 Cerise, France
 
Dystrybutor:
ZBADAJSIE Sp. z o.o.
Norwida 1/2
48-300 Nysa
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: