Test do wykrywania narkotyków w moczu THC, 1 sztuka

Test do wykrywania narkotyków w moczu THC, 1 sztuka

Cena: 10,19 zł

Cena jednostkowa: 10,19 zł za 1 sztukę
Zamówienia złożone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: HYDREX

Test do wykrywania narkotyków w moczu THC, 1 sztuka - opis produktu

THC Test jest to paskowy test narkotykowy wykrywający marihuanę i haszysz. Po zażyciu marihuany czy haszyszu głównym produktem przemiany materii, która odbywa się w wątrobie, są kanabinoidy zawierające głównie metabolit karboksylowy (THC). THC utrzymuje się w organizmie człowieka na poziomie wykrywalnym przez 5 do 20 dni. THC Strip jest szybkim testem paskowym o czułości 50 ng/ml do wykrywania kanabinoidów i ich metabolitów (THC,) obecnych w moczu po użyciu marihuany lub haszyszu. Wykonanie badania testem THC jest bardzo proste, a wynik w postaci barwnych prążków na pasku testowym uzyskuje się w ciągu 5 minut.

Wskazania:  test narkotykowy wykrywający marihuanę i haszysz.

Sposób użycia: tuż przed wykonaniem badania otworzyć foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Wyjąć pasek testowy chwytając za jego górną część (z nadrukowaną nazwą testu). Zwrócić uwagę, aby nie dotknąć palcami pozostałej części testu. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić. Pasek testowy zanurzyć w badanym moczu powoli i tylko do głębokości zaznaczonej linią MAX.   Po upływie10 do 15 sekund należy wyjąć pasek testowy z badanego moczu i umieścić go na poziomej powierzchni. Odczekać, aż pojawią się barwne (różowe) prążki. Wynik testu odczytać pod koniec 5-tej minuty od momentu zanurzenia paska testowego w moczu. Nie brać pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 15 minut.

Zestaw zawiera: 1 aluminiowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się: 1 test paskowy i 1 środek pochłaniający wilgoć, 1 instrukcja wykonania testu.

Producent:
Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa