Test SwimCount, test płodności dla mężczyzn, ruchliwość plemników, 1 sztuka

199,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 199,99 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: LABHOME

Test SwimCount, test płodności dla mężczyzn, ruchliwość plemników, 1 sztuka - opis produktu

Test jest przeznaczony do użytku domowego. Mierzy stężenie plemników w ejakulacie, które mogą się poruszać (znane jako ruchliwość plemników). Ruchliwość plemników jest kluczowym czynnikiem zapłodnienia. SwimCount to pierwszy na świecie profesjonalny test jakości nasienia, który spełnia wymogi klinik in vitro oraz daje w pełni wiarygodny wynik porównywany z wynikiem badania nasienia w laboratorium. 100% zgodny wynik testu SwimCount w porównaniu z badaniem nasienia w laboratorium metodą CASA (najdokładniejsza analiza nasienia wspomagana systemem komputerowym).
 
Zastosowanie: problem z zajściem w ciążę (starania trwają więcej niż 12 miesięcy), planowanie rozpoczęcia starań się o dziecko, sprawdzenie płodności, antykoncepcja u mężczyzn (po zabiegu wazektomii).
 
Sposób użycia: 3 poziomy wyniku zgodne z rekomendacjami WHO. Intensywność zabarwienia wskazuje na poziom: niski nieprawidłowy poniżej 5 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia, średni (prawidłowy) od 5 do 20 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia, wysoki (prawidłowy) powyżej 20 mln ruchliwych plemników na 1 ml nasienia.
 
Zestaw zawiera:
- urządzenie SwimCount, przyrząd do mierzenia nasienia,
- kubek do pobrania nasienia,
- instrukcja użycia.
 
Producent:
MotilityCount ApS 
Gl. Koege Landevej 55
DK-2500 Valby Denmark
 
Dystrybutor:
Zbadajsię Sp. z o.o.,
ul. Cypriana Kamila Norwida 1/2,
48-300 Nysa.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: