Kompres żelowy, Pic Solution, Thermogel, Comfort, 10x10cm, 1 sztuka

Kompres żelowy, Pic Solution, Thermogel, Comfort, 10x10cm, 1 sztuka

Cena: 13,99 zł

Cena jednostkowa: 13,99 zł za 1 sztukę

Zamówienia złożone dziś wyślemy już jutro!

Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Producent: PIC SOLUTION
Grupa: Thermogel

Kompres żelowy, Pic Solution, Thermogel, Comfort, 10x10cm, 1 sztuka - opis produktu

Kompres żelowy Thermogel pozwala wykorzystać naturalną moc terapeutyczną ciepła i zimna w praktyczny i bezpieczny sposób. Dzięki opakowaniu z tkaniny jest niezwykle przyjemny w dotyku. Nowa formuła żelu zapewnia większy komfort nawet zaraz po wyjęciu z zamrażalnika. Żel nie zamarza. Idealny do łagodzenia różnego rodzaju bólu. Dzięki specjalnemu pokryciu może być stosowany bezpośrednio na chore miejsce, bez konieczności owijania w dodatkową tkaninę. Polecany jako wkład chłodzący do torby termoizolacyjnej PiC Solution.

Wskazania: 
do terapii ciepłem lub zimnem.
 
Sposób użycia: terapia zimnem - schłodzić w zamrażalniku przez minimum 2 godziny. Terapia ciepłem - ogrzać w gorącej wodzie (maksymalnie do 60 stopni Celsjusza) przez około 10 minut lub podgrzać przez 6 minut w kuchence mikrofalowej zanurzając kompres całkowicie w naczyniu z wodą (maksymalnie 300W). Włóż do zamrażalnika, aby uzyskać okład zimny.
Włóż do gorącej wody albo zanurzony w naczyniu z wodą podgrzej w kuchence mikrofalowej, aby uzyskać okład ciepły.
 
Przeciwwskazanianie może być używany przez dzieci lub osoby niepełnosprawne bez nadzoru lekarza, lub osoby dorosłej; nie może być używany przez osoby niewrażliwe na ciepło; ani nie powinien być stosowany u małych dzieci. Nie powinien być stosowany w połączeniu z kremami, maściami itp. Nie powinien być uważany za zabawkę.
 
Ważne wskazówki:
Nie wbijać do ThermoGelu szpilek lub tym podobnych.
Jeżeli zawartość kompresu wejdzie w kontakt ze skórą, należy obficie przemyć wodą.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła oraz chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
 
Wyłączny dystrybutor w Polsce:
A New Therapy Sp. z o.o.,
ul. Łucka 18,
00-845 Warszawa.