Kategorie
Krótkie daty
Thonsilan, spray, 20ml KRÓTKA DATA
Krótkie daty

Thonsilan, spray, 20ml KRÓTKA DATA

8,99 Cena brutto
Data ważności produktu: 2019-06-30

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: NOVASCON

Thonsilan, spray, 20ml KRÓTKA DATA - opis produktu

Thonsilan spray zawiera kompleks NeoSilve+, który powleka błonę śluzową gardła ochronnym filmem, chroniąc ją przed wpływem szkodliwych czynników chorobotwórczych oraz zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia.
 
Zastosowanie: wspomagająco w  leczeniu stanów zapalnych gardła tj. zapalenie błony śluzowej jamy ustnej oraz gardła, zapalenie bakteryjne migdałków podniebiennych, łagodzeniu dolegliwości związanych z nadmiernym obciążeniem więzadeł głosowych, łagodzeniu dolegliwości związanych z suchością w jamie ustnej.
 
Sposób użycia: rozpylać na śluzówkę jamy ustnej i gardła.  Dorośli: w zależności od potrzeb ale nie więcej niż 4 razy na dobę po 3 dawki. Dzieci od 6 lat: w zależności od potrzeb ale nie więcej niż  3 razy na dobę po 3 dawki.
 
Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, sorbitol, wyciąg z porostu islandzkiego (Cetearia islandica), mięta ogrodowa, chlorek benzalkonium, srebro koloidalne
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza, w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostepnym i niewidocznym dla dzieci.
Należy unikać kontaktu z oczami.
Kobiety w ciąży przed zastosowaniem powinny zasięgnąć porady lekarza.
Nie używać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Produkt nie zawiera cukru, ,oże być stosowany przez diabetyków.
Zawiera substancje słodzące ( sorbitol).
 
Producent:
Navascon Pharmaceuticals Sp. zo.o.
Al. Jana Pawła II 80,
00-175 Warszawa