TOŁPA ProBody, borowinowa maska modelująca ciało, 450g

ostatnia cena sprzedaży
47,36 Cena brutto
Cena jednostkowa: 10,52 zł za 100 g
Sprawdź podobne
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: TOŁPA

TOŁPA ProBody, borowinowa maska modelująca ciało, 450g - opis produktu

Kosmetyki z serii "pro body" zapewniają pielęgnację ciała. Taką, która poradzi sobie ze stresem, zmniejszy fizyczne zmęczenie oraz zapewni odnowę i regenerację. Nie zawsze jest przecież czas i możliwość na to, aby udać się na zabieg do SPA. Pro Body borowinowa maska modelująca ciało modeluje i wyszczupla ciało do -1,5cm. Stymuluje eliminację toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Wzmacnia strukturę skóry, przywraca sprężystość i ujędrnia. Wspomaga eliminację cellulitu i wysmukla sylwetkę. Posiada naturalny kolor, fizjologiczne pH, jest hipoalergiczna. Opakowanie jest bezpieczne dla środowiska, poddawane jest recyklingowi.

Wskazania: skóra wrażliwa, zmęczona, potrzebująca odnowy, regeneracji.

Sposób użycia:
1. Nanieś 2mm warstwę maski na problematyczne partie lub na całe ciało. Owiń folią i pozostaw na ok. 20-30min. Wykonuj w tym czasie czynności domowe. Ruch wzmocni krążenie krwi i działanie maski.
2. Umieść maskę w naczyniu w ciepłej wodzie (60-80°C) na 10min. Nanieś na ciało i owiń folią, następnie przykryj się ciepłym ręcznikiem lub kocem, aby ciepło utrzymywało się jak najdłużej. Stosuj 2 razy w tygodniu, najlepiej w serii 10 zabiegów. Kuracje powtarzaj w zależności od potrzeb.

Skład: borowina tołpa 70%, krzemionka.

Hypoalergiczny.
0% sztucznych barwników, alergenów, PEG-ówoleju parafinowego.
Naturalny kolor.
fizjologiczne pH.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: