Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Tommee Tippee Closer to Nature, laktator elektryczny

Cena jednostkowa: 249,99 zł za 1 sztukę

Cena
249,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Nowy, ulepszony elektryczny laktator jest niezwykle skuteczny oraz łatwy w składaniu, obsłudze i sterylizacji.
Specjalnie zaprojektowana nakładka silikonowa zapewnia wysoki komfort, naśladując ruchy wykonywane przez niemowlę w trakcie ssania.

Wspaniały wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej jakości, prostego i wygodnego w użyciu.
Laktator posiada 4 fazy ssania: lekką, niską, średnią oraz wysoką. Faza lekka zalecana jest do stymulacji wypływu mleka.

Dzięki umieszczeniu przezroczystej złączki pomiędzy lejkiem a butelką mama może obserwować wypływ mleka, a dodatkowa zastawka gwarantuje, że mleko nie będzie się cofać, lecz trafi bezpośrednio do butelki.

Poręczny, lekki, wygodny w noszeniu, w komplecie ze wszystkimi dodatkami tworzy niepowtarzalny zestaw, który daje możliwość komfortowego odciągania mleka, przechowywania, karmienia maluszka oraz sterylizacji laktatora. Pojemnik do sterylizacji pomieści bowiem sterylizator i jedną dodatkową butelkę – tak , aby mama mogła szybko przygotować laktator do kolejnego użycia.

Cechy produktu

- Naturalne ściąganie pokarmu, przypominające karmienie
- Unikalna silikonowa nakładka zapewniająca mamie maksymalny komfort
- Gwarancja braku cofania się mleka 4 poziomy regulacji siły natężenia ściągania pokarmu zapewniające komfort i pozwalające kontrolować siłę ssania
- Zestaw zawierający wszystkie niezbędne elementy do strylizacji, odciągania pokarmu, przechowywania mleka i karmienia dziecka (pojemnik do sterylizacji, pojemnik na mleko, butelka 150 ml closer to nature® i 6 wkładek laktacyjnych)

Ważne wskazówki

Laktator nie zawiera bisfenolu A

Dodatkowe informacje

Specjalnie zaprojektowany, we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią, smoczek naśladuje elastyczność i ruchy matczynej piersi, sprawiając, że łączenie karmienia piersią i butelką nigdy dotąd nie było tak łatwe.


Laktatory to produkty użytku osobistego -  podlegają zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

Zawartość opakowania

- 6 wkładek laktacyjnych,
- pojemnik na mleko (w którym można przechowywać mleko zarówno w lodówce, jak i zamrażarce)
- butelka 150ml ze smoczkiem o wolnym przepływie.