Tommee Tippee, laktator elektryczny, 1 sztuka

Tommee Tippee, laktator elektryczny, 1 sztuka

ostatnia cena sprzedaży
254,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 254,99 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne

Rodzaj: Bez recepty

Producent: TOMMEE TIPPEE

Tommee Tippee, laktator elektryczny, 1 sztuka - opis produktu

Nowy, ulepszony elektryczny laktator jest niezwykle skuteczny oraz łatwy w składaniu, obsłudze i sterylizacji.
Specjalnie zaprojektowana nakładka silikonowa zapewnia wysoki komfort, naśladując ruchy wykonywane przez niemowlę w trakcie ssania.

Wspaniały wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej jakości, prostego i wygodnego w użyciu.
Laktator posiada 4 fazy ssania: lekką, niską, średnią oraz wysoką. Faza lekka zalecana jest do stymulacji wypływu mleka.

Dzięki umieszczeniu przezroczystej złączki pomiędzy lejkiem a butelką mama może obserwować wypływ mleka, a dodatkowa zastawka gwarantuje, że mleko nie będzie się cofać, lecz trafi bezpośrednio do butelki.

Poręczny, lekki, wygodny w noszeniu, w komplecie ze wszystkimi dodatkami tworzy niepowtarzalny zestaw, który daje możliwość komfortowego odciągania mleka, przechowywania, karmienia maluszka oraz sterylizacji laktatora. Pojemnik do sterylizacji pomieści bowiem sterylizator i jedną dodatkową butelkę – tak , aby mama mogła szybko przygotować laktator do kolejnego użycia.

W zestawie znajduje się:
- 6 wkładek laktacyjnych,
- pojemnik na mleko (w którym można przechowywać mleko zarówno w lodówce, jak i zamrażarce)
- butelka 150ml ze smoczkiem o wolnym przepływie.

Specjalnie zaprojektowany, we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią, smoczek naśladuje elastyczność i ruchy matczynej piersi, sprawiając, że łączenie karmienia piersią i butelką nigdy dotąd nie było tak łatwe.

Laktator nie zawiera bisfenolu A

Cechy produktu:
- Naturalne ściąganie pokarmu, przypominające karmienie
- Unikalna silikonowa nakładka zapewniająca mamie maksymalny komfort
- Gwarancja braku cofania się mleka 4 poziomy regulacji siły natężenia ściągania pokarmu zapewniające komfort i pozwalające kontrolować siłę ssania
- Zestaw zawierający wszystkie niezbędne elementy do strylizacji, odciągania pokarmu, przechowywania mleka i karmienia dziecka (pojemnik do sterylizacji, pojemnik na mleko, butelka 150 ml closer to nature® i 6 wkładek laktacyjnych)

Laktatory to produkty użytku osobistego -  podlegają zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.