Kategorie

Tommee Tippee, zestaw startowy dla noworodka, niebieski, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 119,99 zł za 1 sztukę

Cena
119,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Tommee Tippee, butelka ze smoczkiem o wolnym przepływie, od urodzenia, 2x260ml: 

Smoczek zaprojektowany tak, aby naśladował naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi. Wyjątkowo czuły zaworek antykolkowy. Miękki, naturalny smoczek silikonowy o wolnym przepływie. Butelka wygodna do trzymania Nie zawiera bisfenolu A (BPA).

Unikalny kształt smoczka pobudza u niemowlęcia instynktowny odruch ssania, dzięki czemu łączenie obu sposobów karmienia staje się całkowicie naturalne. Kształt butelki pozwala przyjąć najbardziej naturalną pozycję do karmienia, umożliwiając 3 sposoby jej trzymania: za zwężoną część, wygodnie mieszczącą się w dłoni; za szerszą część, podobnie jak zwykłą butelkę o szerokiej szyjce, albo za podstawę butelki. Dzięki temu karmienie jest wygodne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami od karmienia piersią, rewolucyjny smoczek antykolkowy Closer to Nature easivent naśladuje naturalną elastyczność, delikatność i ruchy matczynej piersi, co sprawia, że łączenie karmienia piersią i butelką jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Tommee Tippee, butelka ze smoczkiem o wolnym przepływie, od urodzenia, 2x150ml:

Butelka Tommee Tippee z nowatorskiej serii Closer to Nature to wysokiej jakości wyrób, który został zaprojektowany we współpracy z ekspertami z dziedziny laktacji. Dzięki temu produkt umożliwia intuicyjne karmienie dziecka, wspierając jednocześnie naturalny odruch ssania. Rewolucyjny smoczek Closer to Nature Easivent doskonale naśladuje delikatność 
i ruchy matczynej piersi. 
 
Butelka została wyposażona w wyjątkowo czuły zaworek antykolkowy, który gwarantuje optymalne odpowietrzenie w trakcie karmienia. Powietrze nie przedostaje się do brzuszka dziecka, a ryzyko rozwoju bolesnej kolki czy wzdęcia zostaje w ten sposób zredukowane do minimum. Miękki smoczek wykonany z bezpiecznego silikonu może być swobodnie wydłużany i wyginany w czasie pobierania pokarmu przez malucha. Butelka posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia jej trzymanie w wygodnej pozycji. Wyrób został wyprodukowany w całości z bezpiecznego tworzywa, bez dodatku szkodliwego bisfenolu typu A.
 
Tommee Tippee, szczotka do butelek, 1 sztuka:
 
2-częściowa szczoteczka ze specjalnie zaprojektowana końcówka do mycia smoczków. Szotka posiada wytrzymałe włosie nylonowe i antypoślizgową rączkę. Wyjątkowo szeroka główka ułatwia mycie trudno dostępnych miejsc,
 
Nie zawiera BPA.
 
Tommee Tippee, smoczek silikonowy, ortodontyczny, ANY TIME, 0-6 miesiąca, 1 sztuka:

Dwustronny, silikonowy smoczek posiada symetryczny, ortodontyczny kształt. Jego klasyczna tarczka przyozdobiona jest nowoczesnym, subtelnym wzorem. Smoczek wykonano z materiałów bezpiecznych dla dziecka - nie zawiera bisfenolu A.

Wskazania: rekomendowany dla dzieci od urodzenia do 6. miesiąca życia.
   
Produkt bez bisfenolu A.

Cechy produktu