Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Tommee Tippee, Zestaw upominkowy dla noworodka, różowy, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 45,99 zł za 1 sztukę

Cena
45,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Tommee Tippee, butelka do karmienia ze smoczkiem o niskim przepływie, odpowiedni dla dzieci od urodzenia, 150ml

Butelka Tommee Tippee z nowatorskiej serii Closer to Nature to wysokiej jakości wyrób, który został zaprojektowany we współpracy z ekspertami z dziedziny laktacji. Dzięki temu produkt umożliwia intuicyjne karmienie dziecka, wspierając jednocześnie naturalny odruch ssania. Rewolucyjny smoczek doskonale naśladuje delikatność i ruchy matczynej piersi. Miękki smoczek wykonany z bezpiecznego silikonu może być swobodnie wydłużany i wyginany w czasie pobierania pokarmu przez malucha. Niebieska butelka z grafiką guzików, posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia jej trzymanie w wygodnej pozycji. Wyrób został wyprodukowany w całości z bezpiecznego tworzywa, bez dodatku szkodliwego bisfenolu typu A.

Tommee Tippee, smoczek silikonowy, any time, 0-6 miesiąca, 1 sztuka

Dwustronny, silikonowy smoczek posiada symetryczny, ortodontyczny kształt, w sam raz do codziennego stosowania u noworodków. Jego klasyczna, niebieska tarczka przyozdobiona jest grafiką guzików. Smoczek wykonano z materiałów bezpiecznych dla dziecka - nie zawiera bisfenolu A.

Tommee Tippee, klips do smoczka, 1 sztuka

Zawieszka do smoczka o kolorze białym z obrazkiem guzików wyposażona jest w elastyczny i rozciągliwy klips. Pasuje do wszystkich smoczków Closer to Nature. Łatwy w myciu. Odpowiedni dla noworodków od 1. miesiąca życia. Wolny od bisfenolu A.

Tommee Tippee, śliniaczek, 1 sztuka

Śliniaczek Tommee Tippee jest miękki i chłonny. Skutecznie chroni ubranka podczas karmienia. Składa się ze 100% bawełny.

Cechy produktu

Kolor
Materiał
Rejestracja