ZZZ Tonaxinum Calm, 15 tabletek

ostatnia cena sprzedaży
4,59 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Suplement diety

Producent: NOVASCON

ZZZ Tonaxinum Calm, 15 tabletek - opis produktu

Tonaxinum calm to suplement diety, którego skład jest oparty na sprawdzonych substancjach, znanych z korzystnego wpływu na samopoczucie. Ekstrakt z ziela melisy pomaga utrzymać pozytywny nastrój i prawidłowe funkcje poznawcze, a także wspiera zachowanie zdrowego snu. Ekstrakt z kwiatów lawendy przyczynia się do optymalnego odprężenia i wspiera stan relaksacji. kwas pantotenowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na odpowiednim poziomie. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i wpływa na utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych.

Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspierające pozytywny nastrój i odprężenie.
 
Zalecane spożycie: 1 tabletka powlekana dziennie. Preparat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku, najlepiej rano. Popić wodą.  
 
Składniki: ekstrakt z melisy standaryzowany na 8% polifenoli, ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancje wypełniające - celuloza i sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające- sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu i kwasy tłuszczowe, substancje glazurujące- sorbitol, guma arabska i karagen.
 
1 tabletka zawiera: ekstrakt z ziela melisy 200mg, w tym: polifenole 8% 16mg, ekstrakt z kwiatów lawendy 50mg, kwas pantotenowy 6mg (100%)*, 
witamina B6 1,4mg (100%)*.
 
*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować sie z lekarzem.
 
Ważne wskazówki:
Preparat należy przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza, w miejscu suchym.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Zawiera sorbitol.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
 
Producent:
Novascon Pharmaceuticals Sp.z o.o.
Al.Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: