Tormentiol, maść, 20g

Tormentiol, maść, 20g

10,69 Cena brutto
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Tormentiol, maść, 20g - opis produktu

Wskazania: niewielkie uszkodzenia skóry takie jak: otarcia, zadrapania; pomocniczo w zmianach ropnych i stanach zapalnych skóry.
 
Skład: 100g maści zawiera: substancje czynne: wyciąg płynny z kłącza pięciornika 2g, ichtamol 2g, boraks 1g, tlenek cynku 20g oraz substancje pomocnicze: wazelina biała, lanolina, wanilina.
 
Działanie: przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, ściągające.
 
Dawkowanie: na chorobowo zmienione miejsca na skórze należy nanosić cienką warstwę maści kilka razy na dobę przez 7 do 10 dni.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować u noworodków i niemowląt, nie stosować w miejscowych odczynach poszczepiennych, nie stosować w zmianach skórnych w ospie wietrznej, nie stosować na rany lub znacznie uszkodzoną skórę, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ciąża, laktacja.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.