Tran z witaminami i kwasami omega-3, 60 kapsułek

6,68 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,11 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: DIAGNOSIS

Grupa: Trany

Tran z witaminami i kwasami omega-3, 60 kapsułek - opis produktu

Tran z witaminami i kwasami Omega-3 zawiera olej z wątroby dorsza, który jest bogatym źródłem witamin A i D oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych EPA i DHA należących do grupy kwasów Omega-3. Witaminy A i D odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Dodatkowo pełnią także wiele ważnych funkcji np. witamina A przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, błon śluzowych oraz wzroku. Witamina D wspiera prawidłowe wchłanianie wapnia, pomaga utrzymać zdrowe kości, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w witaminy A i D3 oraz kwasy z grupy Omega-3, preparat zalecany jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym. 
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Należy popić co najmniej 0,5 szklanki wody.
 
Składniki: olej z wątroby dorsza, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, woda. Produkt może zawierać śladowe ilości lecytyny sojowej z nasion soi.
 
1 kapsułka zawiera: 550mg oleju z wątroby dorsza (w tym: 44mg EPA, 49,5mg DHA), 800mcg witaminy A (100%)*, 5mcg witaminy D3 (100%)*. 
 
*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
W celu ochrony produktu przed wilgocią w opakowaniu umieszczono pochłaniacz wilgoci (niewielka prostokątna torebka), który powinien pozostać w pojemniku. Pochłaniacz nie jest przeznaczony do spożycia.
 
Producent:
Diagnosis S.A.
Gen. Władysława Andersa 38A
15-113 Białystok
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: