Trivagin, żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych, 30 ml

Trivagin, żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych, 30 ml

Kategorie

Trivagin, żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych, 30 ml

Cena jednostkowa: 73,30 zł za 100 mililitrów

Cena
21,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych. Łagodzi objawy infekcji grzybiczych i bakteryjnych, takich jak świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom. Nawilża i przywraca naturalną barierę ochronną okolic intymnych, dzięki czemu chroni je przed rozwojem flory patogennej. Utrzymuje właściwe pH odpowiedzialne za tworzenie bariery ochronnej skóry i wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej sromu i krocza. Eliminuje suchość skóry i błon śluzowych. Jest łatwy w użyciu. Nie brudzi bielizny i nie pozostawia uczucia lepkości.

Zastosowanie

Może być stosowany wspomagająco w przebiegu leczenia zapalenia sromu różnego pochodzenia, w tym grzybiczego i bakteryjnego; cukrzycy i chorób wyniszczających, sprzyjających rozwojowi zakażeń grzybiczych; połogu i menopauzy; antybiotykoterapii; antykoncepcji; uczulenia na środki piorące bieliznę czy dezodoranty, wtórnego zapalenia sromu spowodowanego przesadną higieną, jak również profilaktycznie, w sytuacjach utrudnionej higieny: przed i po korzystaniu z basenu, sauny, solarium, w podróży.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem żelu dokładnie umyj i osusz okolice intymne. Rozprowadź cienką warstwę żelu na skórę zewnętrznych narządów płciowych w kierunku od przodu do odbytu. Stosuj w zależności od potrzeb 1-3 razy dziennie. Przed i po użyciu żelu dokładnie umyj ręce. Żel nie brudzi bielizny. 

Składniki

Woda, oksyetylenowany alkohol laurylowy, glicerol, fenoksyetanol, kopolimer kwasu akrylowego i alkilometakrylanu, alfa-glukan, trójetanoloamina, dioctan glutaminianu tetrasodowego, etyloheksylogliceryna, polisacharydy, hialuronian sodu, kwas mlekowy.

Przeciwwskazania

Nie stwierdzono interakcji z innymi lekami/wyrobami medycznymi, jednak po aplikacji wyrobu nie stosuj żadnych innych leków/wyrobów medycznych/ płynów w obrębie okolic intymnych przez 30 min. Nie stosuj po upływie terminu ważności. Nie stosuj dłużej niż 30 dni od otwarcia opakowania.

Ważne wskazówki

Wyrób przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Nie stosuj na uszkodzoną skórę i w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu.
Wyrób medyczny Trivagin Żel przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze do 25 stopni C.
Nie zamrażaj i nie przechowuj wyrobu w lodówce.
Przechowuj z dala od promieni słonecznych.
Przechowuj w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
 

Producent

VERCO S.A.
Ul. Skwer Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa.

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego