Ulgix Trawienie, 30 kapsułek

Ulgix Trawienie, 30 kapsułek

10,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 3,60 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: HASCO-LEK

Ulgix Trawienie, 30 kapsułek - opis produktu

Suplement diety Ulgix Trawienie zawiera wyciąg z korzenia czarnej rzepy- rośliny uprawianej jako jadalne warzywo. Dodatek do kapsułek wyciągów z karczocha, kurkumy i mięty wpływa korzystnie na funkcje wątroby i żołądka, co kompleksowo wspomaga procesy trawienne. Starannie dobrane wyciągi roślinne z karczocha, kurkumy i mięty pomagają zadbać o dobrą kondycję przewodu pokarmowego i minimalizują skutki złych nawyków żywieniowych. Kapsułki Ulgix Trawienie polecane są do uzupełnienia diety w składniki (karczoch, kurkuma, mięta) ułatwiające przemianę głównych substancji pokarmowych takich jak tłuszcze, węglowodany i białka w związki proste, łatwiej przyswajalne dla organizmu. Składniki preparatu (karczoch, kurkuma, mięta), wpływają korzystnie na spowolnione procesy trawienne (tzw. leniwe trawienie), w szczególności po spożyciu ciężkostrawnych posiłków.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. 
 
Zalecane spożycie: 1-2 tabletki dziennie po posiłku.
 
Składniki: olej sojowy, składniki otoczki kapsułki (żelatyna, substancja wiążąca: glicerol, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenek żelaza żółty, tlenek żelaza czarny, błękit patentowy), wyciąg suchy z czarnej rzepy, olej palmowy, wyciąg suchy z karczocha, wyciąg suchy z kurkumy, wyciąg suchy z mięty pieprzowej, olej kokosowy całkowicie uwodniony, stabilizator: wosk żółty, emulgator: lecytyna sojowa.
 
1 tabletka zawiera: wyciąg suchy z czarnej rzepy 200mg, wyciąg suchy z karczocha 35mg, wyciąg suchy z kurkumy 20mg, wyciąg z mięty pieprzowej 15mg.
 
Przeciwwskazania: stosowanie preparatu przez osoby z kamicą żółciową, kobiety w ciąży i matki karmiące przed zażycie produktu powinny skonsultować z lekarzem. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Niedrożność dróg żółciowych. 
 
Ważne wskazówki:
Preparat należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni Celsjusza, w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
 
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej, 
Hasco-Lek S.A.,
ul.Żmigrodzka 242 E,
51-131 Wrocław.