Kategorie
UniGel Apotex Procto, czopki, 10 sztuk

UniGel Apotex Procto, czopki, 10 sztuk

ostatnia cena sprzedaży
31,79 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: APOTEX OTC

UniGel Apotex Procto, czopki, 10 sztuk - opis produktu

UniGel Aprotex Procto to unikalne rozwiązanie w przyspieszeniu procesu gojenia zarówno ostrych, jak i przewlekłych ran oraz uszkodzeń skóry odbytu i błony śluzowej odbytnicy.

UniGel Apotex Procto zmniejsza ból spowodowany szczelinami odbytu, zmniejsza krwawienie z odbytu podczas oddawania stolca oraz przyspiesza proces gojenia.

Wskazania: w leczeniu wspomagającym hemoroidów i innych chorób odbytnicy, takich jak bolesne pęknięcie skóry w okolicach odbytu (szczelina odbytu) lub uszkodzenia błony śluzowej odbytnicy.

Sposób użycia: w miejscu perforacji blistra należy oddzielić jeden czopek od całego opakowania, lekkim szarpnięciem otwórz opakowanie jednostkowe i wyjąć czopek. Czopki wprowadza się do odbytnicy, o ile to możliwe po wypróżnieniu i podmyciu się. Czopek należy włożyć głęboko do odbytnicy, zaostrzonym końcem skierowanym w stronę odbytu, najlepiej w lekkim skłonie w przód. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, czopki UniGel Apotex Procto należy stosować raz na dobę, najlepiej przed snem.

Skład: UniGel Apotex Procto to biały czopek o kształcie torpedy, zawierający usieciowany kopolimer 2-hydroksyetylometakrylanu, który posiada polimerowo wiązane i sterycznie osłaniane grupy aminowe, oraz Witepsol 25 W.

Ważne wskazówki: 
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w miejscu niewidocznym dla dzieci. 
Zastosowanie czopka może mieć efekt przeczyszczający. 

Dystrybutor: 
Apotex Nederland B.V.,
Archimedesweg 2,
2333 CN Leiden, Holandia.