Urydynox, 30 kapsułek

Urydynox, 30 kapsułek

Kategorie

Urydynox, 30 kapsułek

Cena jednostkowa: 10,83 zł za 10 kapsułek

Cena
32,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Głównym składnikiem preparatu jest mono fosforan urydyny, związek naturalnie występujący w organizmie człowieka. Stanowi on źródło urydyny-nukleozydu wchodzącego w skład RNA (kwasu rybonukleinowego). Witaminy B1, B6, B12 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

1 kapsułka dziennie. Kapsułkę należy popić odpowiednią ilością wody.

Składniki

Olej sojowy, sól sodowa kwasu urydyno-5-monofosforanowego, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, tłuszcz sojowy częściowo uwodorniony, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol, emulgator: lecytyna sojowa, witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny), stabilizator: wosk pszczeli żółty, witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B1 (tiamina, monoazotan tiaminy), barwniki: dwutlenek tytanu, żółty tlenek żelaza, kwas foliowy (folian, kwas pteroilomonoglutaminowy), barwnik: czerwony tlenek żelaza.

1 kapsułka zawiera: monofosforan urydyny 50mg, witamina B12 3mcg (120%)*, witamina B1 2mg (182%)*, witamina B6 3mg (214%)*, kwas foliowy 300mcg (150%)*.

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Producent

Solinea Sp.z.o.o. S.K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Urydynox

Urydyna jest nukleotydem, który odgrywa kluczową rolę w wielu różnych procesach neuroregulacyjnych.

Urydynox - zastosowanie

Aby każda osoba zainteresowana uzupełnieniem swojej diety o ten składnik, miała do niego nieskomplikowany dostęp – na rynku można spotkać producentów, którzy specjalizują się dostarczaniem specyfików z uryną w jej przystępnej dla ludzkiego organizmu formie. Urydynox jest właśnie jednym z takich suplementów.

Mono fosforan urydyny stanowi główny składnik tego produktu i jako wyodrębniony związek naturalnie występujący w organizmie człowieka, może mieć korzyści dla osób decydujących się na taką suplementację.

W końcu obecny w kapsułkach Urydynox mono fosforan urydyny jest bogaty w składniki takie jak witaminy z grupy B (B1,B6,B12).

Przyjmując więc preparat Urydynox mamy do czynienia nie tylko z witaminami z grupy B, które wspierają optymalne funkcjonowanie układu nerwowego, ale też wchodząc w skład jednego z najważniejszych kwasów ludzkiego organizmu – rybonukleinowego. Zatem, jeśli ktoś szuka sposobu na suplementację diety w składniki aktywne, jakie można znaleźć w tym produkcie – takie zastosowanie Urydynox jest warte rozważenia.

Urydynox - składniki

Aby w pełni zrozumieć działanie Urydynox, warto poznać jego składniki jeszcze bliżej.

Składniki znajdujące się w Urydynox to m.in.:

 • olej sojowy,
 • sól sodowa kwasu urydyno-5-monofosforanowego,
 • witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny),
 • witamina B12 (cyjanokobalamina),
 • witamina B1 (tiamina, monoazotan tiaminy).

Jak widać, Urydynox jest pełen wartości odżywczych, których obecność w organizmie ludzkim jest potrzebna do jego prawidłowego funkcjonowania.

Urydynox – bezpieczne stosowanie

Aby Urydynox został wprowadzony do diety w sposób bezpieczny dla użytkownika, niezbędne jest szczegółowe zapoznanie się z jego składem, celem upewnienia się, iż nie posiada się jakiejkolwiek nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Konieczne jest również dostosowanie się do zaleceń producenta, jeśli chodzi o samą formę zalecanego spożycia suplementu. Jak wskazują informacje zawarte w ulotce preparatu Urydynox, konieczne jest stosowanie wyłącznie zalecanej dawki, popijając dużą ilością wody.

Poza tym warto pamiętać, iż w razie jakichkolwiek wątpliwości co do sposobu stosowania, czy też samego składu Urydynox, najmądrzejszym rozwiązaniem jest skontaktować się z osobą, która posiada odpowiednią wiedzę na ten temat, jak lekarz bądź farmaceuta.

 • Apteka Gemini

  www.aptekagemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego