Valused 60mg+40mg+40mg, 30 kapsułek

Valused 60mg+40mg+40mg, 30 kapsułek

11,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Lek

Producent: HASCO-LEK

Valused 60mg+40mg+40mg, 30 kapsułek - opis produktu

Wskazania: łagodzenie objawów w stanach napięcia i niepokoju (np. uczucie kołatania serca) związanych m.in. z okresem przekwitania, a także w stanach wyczerpania nerwowego, nadpobudliwości i trudnościach w zasypianiu. Pomocniczo stosowany jest również w wielu objawach nerwicy wegetatywnej jak np. bolesne skurcze żołądka i jelit (kolka jelitowa), bolesne skurcze macicy o podłożu nerwowym.
 
Skład: 1 kapsułka zawiera: substancje czynne: valerianae officinalis radix 60mg, suchy wyciąg z szyszek chmielu o zawartości 40mg flawonoidów, passiflorae incarnata herba 40mg oraz substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy uwodorniony, olej palmowy rafinowany, wosk żółty, żelatyna, glicerol, sorbitol (sucha pozostałość z 70% roztworu sorbitolu), dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza czarny E172, tlenek żelaza zółty E172.
 
Działanie: uspokajające, przeciwdepresyjne.
 
Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 kapsułki 2-3 razy na dobę. Przy trudnościach w zasypianiu 2-3 kapsułki jednorazowo na pół godziny przed snem.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nietolerancja waleriany, dziedziczna nietolerancja fruktozy, nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12. lat, ciąża, laktacja, lek może obniżać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługi urządzeń mechanicznych będących w ruchu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.