Kategorie

Veet, krem do depilacji ciała, skóra sucha, 100 ml

Cena jednostkowa: 22,49 zł za 100 mililitrów

Cena
22,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Krem do depilacji Veet działa u nasady włosa, dzięki czemu usuwa nawet najkrótsze włoski, gwarantując efekt aksamitnej gładkości nawet przez tydzień. Formuła kremu do skóry wrażliwej została wzbogacona masłem Shea i wyciągiem z lotosu. W efekcie skóra jest nie tylko gładka, ale również jedwabiście miękka w dotyku i doskonale zadbana, a odrastające włoski są delikatniejsze.

Zastosowanie

Do depilacji skóry nóg, rąk, pach i strefy bikini.

Sposób użycia

Nałóż krem na skórę za pomocą szpatułki i rozprowadź go równo, tak aby całkowicie pokrył powierzchnię, którą chcesz wydepilować. Pozostaw krem na skórze prze 3 minuty, następnie przy pomocy szpatułki usuń włoski z niewielkiego obszaru, aby sprawdzić efekt. Jeśli włoski łatwo schodzą usuń resztę kremu. Jeśli włoski są uparte pozostaw krem na skórze 6 minut ale nie dłużej. Aby usunąć krem dokładnie opłucz skórę wodą i następnie osusz ją.

Dodatkowe informacje

Przez pewien czas po depilacji skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego staraj się jej nie drapać. Przed upływem 24 godzin od zabiegu odradzamy stosowanie antyperspirantów i jakichkolwiek produktów zapachowych, korzystanie z solarium, pływanie lub opalanie.