Kategorie
VEET, plastry do depilacji, skóra normalna, 12 sztuk

VEET, plastry do depilacji, skóra normalna, 12 sztuk

19,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,66 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

VEET, plastry do depilacji, skóra normalna, 12 sztuk - opis produktu

Plastry z Woskiem Veet zapewniają efekt peelingu i aksamitną gładkość skóry utrzymującą się nawet do czterech tygodni. Specjalna formuła wosku o zapachu Jagód opracowana z myślą o potrzebach Skóry Normalnej zawiera Masło Shea o właściwościach nawilżających. Plastry są łatwe w użyciu – dzięki specjalnemu uchwytowi Easy Grip błyskawicznie opanujesz technikę usuwania włosków wraz z cebulkami jednym profesjonalnym ruchem. Plastry z Woskiem Veet skutecznie usuwają nawet krótkie włoski. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.

Wskazania: do depilacji skóry nóg, rąk, pach i strefy bikini.

Sposób użycia: rozgrzej plaster z woskiem pocierając go między dłońmi. Trzymając za pasek EasyGrip powoli rozdziel plaster. Nałóż jeden z plastrów na skórę tak aby pasek EasyGrip znajdował się na dole. Potrzyj kilka razy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, aby upewnić się, że wosk dobrze przylega. Potrzymaj napiętą skórę. Chwyć za pasek i szybko oderwij plaster w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Oderwij plaser jednym szybkim ruchem, trzymając go blisko skóry. Po depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry przy użyciu chusteczki po depilacji Veet.

Przez pewien czas po depilacji skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego staraj się jej nie drapać.Przed upływem 24 godzin od zabiegu odradzamy stosowanie antyperspirantów i jakichkolwiek produktów zapachowych, korzystanie z solarium, pływanie lub opalanie.