VEET, plastry do depilacji, skóra sucha, 12 sztuk

17,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,49 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: VEET

VEET, plastry do depilacji, skóra sucha, 12 sztuk - opis produktu

Plastry z woskiem Veet zapewniają efekt peelingu i aksamitną gładkość skóry utrzymującą się nawet do czterech tygodni. Specjalna formuła wosku opracowana z myślą o potrzebach Skóry Suchej zawiera aloes i wyciąg z lotosu. Plastry są łatwe w użyciu – dzięki specjalnemu uchwytowi Easy Grip błyskawicznie opanujesz technikę usuwania włosków wraz z cebulkami jednym profesjonalnym ruchem. Plastry z Woskiem Veet skutecznie usuwają nawet krótkie włoski. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.

Wskazania: do depilacji skóry nóg, rąk, pach i strefy bikini.

Sposób użycia: rozgrzej plaster z woskiem pocierając go między dłońmi. Trzymając za pasek EasyGrip powoli rozdziel plaster. Nałóż jeden z plastrów na skórę tak aby pasek EasyGrip znajdował się na dole. Potrzyj kilka razy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, aby upewnić się, że wosk dobrze przylega. Potrzymaj napiętą skórę. Chwyć za pasek i szybko oderwij plaster w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Oderwij plaser jednym szybkim ruchem, trzymając go blisko skóry. Po depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry przy użyciu chusteczki po depilacji Veet.

Przez pewien czas po depilacji skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego staraj się jej nie drapać.Przed upływem 24 godzin od zabiegu odradzamy stosowanie antyperspirantów i jakichkolwiek produktów zapachowych, korzystanie z solarium, pływanie lub opalanie.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: