Kategorie
VEET, plastry z woskiem do depilacji twarzy, wszystkie typy skóry, 12 sztuk

VEET, plastry z woskiem do depilacji twarzy, wszystkie typy skóry, 12 sztuk

13,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,17 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

VEET, plastry z woskiem do depilacji twarzy, wszystkie typy skóry, 12 sztuk - opis produktu

Plastry doskonale nadają się do małych i delikatnych obszarów, jak górna warga, policzki czy podbródek. Dzięki swojej formule zawierającej żywicę sosnową i chusteczkom wzbogaconym olejkiem arganowym, który jest znany ze swoich właściwości nawilżających, plastry pozostawiają skórę odczuwalnie bardziej nawilżoną i gładką. 

Zawartość opakowania
- 12 plastrów z woskiem,
- 2 chusteczki Luminous Finish,
- 1 ulotka.

Wskazania: nogi, strefa bikini, pachy, ręce. Odpowiednie do wszystkich typów skóry.

Sposób użycia: ostrożnie rozdziel plastry przy pomocy zaokrąglonych listków, połóż jeden na bok. Nałóż plaster na połowę górnej wargi tak, aby zaokrąglony listek wskazywał kierunek wzrostu włosków i potrzyj go kilka razy w kierunku wzrostu włosków (w kierunku od nosa). Naciągnij skórę. Chwyć listek i jak najszybciej pociągnij plaster do tyłu, w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków. Pociągnij plaster do tyłu jednym, szybkim ruchem przy powierzchni skóry, a nie w górę. Po depilacji usuń pozostały na skórze wosk za pomocą chusteczki.

Główne składniki: plastry: olej ze słodkich migdałów, kalafonian glicerolu, krzemionka, chusteczki: olej ze słodkich migdałów, kalafonian glicerolu, krzemionka.