Kategorie
Ostatnie sztuki
VIANEK Odżywczy, szampon do włosów, 300ml + odżywczy olejek do włosów, 200ml
Ostatnie sztuki

VIANEK Odżywczy, szampon do włosów, 300ml + odżywczy olejek do włosów, 200ml

27,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 27,97 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: SYLVECO

VIANEK Odżywczy, szampon do włosów, 300ml + odżywczy olejek do włosów, 200ml - opis produktu

Vianek Odżywczy, szampon do włosów, 300ml:

Delikatny szampon do częstego mycia każdego rodzaju włosów. Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy. Ekstrakt z miodunki plamistej wzmacnia cebulki, a zawarte w szamponie składniki odbudowujące (lecytyna sojowa, miód, olej z pestek moreli) poprawiają wygląd włosów, zapewniając im odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Po zastosowaniu włosy ładnie się układają, są sprężyste i pełne blasku.
 
Wskazania: codzienna pielęgnacja każdego rodzaju włosów.
 
Sposób użycia: rozprowadzić szampon na mokrych włosach i spienić wmasowując w skórę głowy. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby można czynność powtórzyć.
 
Główne składniki: ekstrakt z miodunki plamistej, lecytyna sojowa, miód, olej z pestek moreli.

Vianek Odżywczy, olejek do włosów, 200ml:

Odżywczy olejek, zawierający wyciągi z nagietka lekarskiego, miodunki plamistej i pięciornika gęsiego, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Wspomaga ich odbudowę i wzrost. Połączenie olejów bogatych w witaminy (z pestek moreli, rokitnikowego) oraz masła avocado z lecytyną sojową i witaminą E zapewnia długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i połysk. Preparat sprawdza się szczególnie do zabiegu olejowania włosów. Do stosowania również jako serum regenerujące końcówki.
 
Wskazania: do intensywnej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.
 
Sposób użycia: do zabiegu olejowania włosów. Do stosowania również jako serum regenerujące końcówki.
 
Główne składniki: wyciąg z nagietka lekarskiego, miodunki plamistej i pięciornika gęsiego, olej z pestek moreli, olej rokitnikowy, masło avocado, lecytyna sojowa, witamina E.