Kategorie

Vichy, woda termalna, 150 ml

Cena jednostkowa: 21,33 zł za 100 mililitrów

Cena
31,99 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Stworzona przez naturę, nie do odtworzenia przez człowieka. Swoje wyjątkowe właściwości Woda Termalna z Vichy zawdzięczna długiej, powolnej wędrówce przez krystalicznie czyste wnętrza wulkanów w rejonie Owernii. Nasycona minerałami- jest naturalnie czysta i dobroczynna. Bogata w ponad 15 minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry, takich jak: żelazo, potas, wapń, mangan i krzem. Woda Termalna z Vichy jest znana z niezwykłych właściwości łagodzących, wzmacniających i regenerujących skórę. Jej wyjątkowe działanie udowodnione zostało w 34 testach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną na grupie ponad 600 osób o różnych typach skóry, nawet o skórze bardzo wrażliwej.

Zastosowanie

Łagodzi podrażnienia, pomaga wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry i stymuluje regenerację komórek. Chroni przed działaniem wolnych rodników.

Sposób użycia

Wodę termalną stosować na dokładnie oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu. Rozpylić na twarz trzymająć pojemnik 30 cm od twarzy. Pozostawić przez kilka sekund, a następnie delikatnie osuszyć skórę chusteczką. Można ją również wykorzystywać, aby przedłużyć trwałość makijażu lub by odświeżyć skórę w dowolnym momencie w ciągu dnia.

Cechy produktu

Postać
Pora stosowania
Dla kogo
Problem
Rejestracja