VITAgyn C, 10 globulek dopochwowych

VITAgyn C, 10 globulek dopochwowych

22,49 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: MIRALEX

VITAgyn C, 10 globulek dopochwowych - opis produktu

VITAgyn C globulki dopochwowe przywracają i utrzymują fizjologiczny kwaśny odczyn pochwy, który zarówno hamuje wzrost mikroorganizmów odpowiedzialnych za bakteryjne zakażenia pochwy, jak i pomaga wzrastać naturalnej florze bakteryjnej. Stwarza on niekorzystne środowisko dla kolonizacji bakteryjnej spowodowanej przez pałeczki okrężnicy, w wyniku czego zapobiega nawrotom infekcji układu moczowego. Ponadto kwaśne pH pochwy neutralizuje czynniki decydujące o zjadliwości rzęsistka pochwowego i ogranicza rozprzestrzenianie drożdżaków z rodzaju Candida w nabłonku pochwy.
 
Wskazania: środek wspomagający odbudowę naturalnej flory bakteryjnej pochwy oraz środek wspomagający zapobieganie i leczenie zakażeń bakteryjnych pochwy i nawracających infekcji układu moczowego.
 
Sposób użycia: wyjąć globulkę z blistra i włożyć ją głęboko do pochwy. Stosować 1 globulkę wieczorem przez 10 dni lub według wskazań lekarza. Dla utrzymania efektów kuracji stosować 1 globulkę 2 razy w tygodniu przez 12 tygodni lub dłużej. Czas stosowania zależy od rozwoju objawów.
 
Skład: palmitynian askorbylu, maltodekstryny, glicerydy półsyntetyczne, izopropyl paraben, izobutyl paraben, butyl paraben, BHT.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. 
 
Ważne wskazówki:
Ciąża i okres karmienia piersią-należy skonsultować się z lekarzem. 
Nie używać produktu po upływie daty ważności podanej na opakowaniu. 
Przejściowe pieczenie nie jest wskazaniem do przerwania stosowania preparatu, oznacza osiągnięcie wysokiej kwasowości w pochwie. 
Przechowywać w temperaturze od 4 do 25 stopni Celsjusza.

Dystrybutor:
Miralex Sp. z o.o.,
ul. Św. Szczepana 25,
61-465 Poznań.