Kategorie
Vitreo, 30 kapsułek

Vitreo, 30 kapsułek

23,09 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,70 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: VIDI PHARMA

Vitreo, 30 kapsułek - opis produktu

Vitreo to suplement diety zawierający specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych, witamin, mikroelementów oraz antyoksydantów. L-lizyna to aminokwas niezbędny, który musi być dostarczany wraz z posiłkiem ponieważ nie jest syntetyzowany przez organizm. L-karnityna to organiczny związek chemiczny, syntetyzowany w komórkach i dostarczany wraz z pokarmem. Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu. Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w prawidłowej syntezie białka. Resweratrol jest polifenolem zaliczanym do grupy flawonoidów, występuje m.in. w skórkach winogron i  ma właściwości antyoksydacyje. Niacyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu i pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny (istotnej dla syntezy białek i glikogenu). Witamina B2 (ryboflawina) pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia i pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina B1 (monoazotan tiaminy)  przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B12 (cyjanokobalamina) przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki pomagające w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku oraz jego struktur.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie.
 
Składniki: L-lizyna, tlenek magnezu (eqv. 60mg Mg), winian L-karnityny, witamina C (kwas L-askorbinowy) ekstrakt etanolowo-wodny z czerwonego wina pochodzącego z Vitis Vinifera (30% resweratrol), niacyna (amid kwasu nikotynowego), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (monoazotan tiaminy), witamina B12 (cyjanokobalamina), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, żelatyna, dwutlenek tytanu (E171): barwnik.
 
1 kapsułka zawiera: L-lizyna 200mg, tlenek magnezu (eqv. 60 mg Mg) 100mg (16%)*, winian L-karnityny 35mg, witamina C (kwas L-askorbinowy) 35mg (44%)*, ekstrakt etanolowo-wodny z czerwonego wina pochodzącego z Vitis Vinifera (30% resweratrol) 33,3mg  (w tym 9,99mg resweratrolu), niacyna (amid kwasu nikotynowego) 9mg (56%)*, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia) 3mg (50%)*, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1mg (71%)*, witamina B2 (ryboflawina) 0,8 mg (58%)*, witamina B1 (monoazotan tiaminy) 0,7mg (64%)*, witamina B12 (cyjanokobalamina) 0,0025mg (100%)*.
 
*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.
 
Ważne wskazówki:
Preparat należy przechowywać w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
 
Producent:
VIDI Pharma Sp.z o. o.
Ul.Marszałkowska 84/92
00-514 Warszawa