Popularne
Vivomixx, krople, 2x5ml
Popularne

Vivomixx, krople, 2x5ml

42,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 429,90 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Suplement diety

Producent: PHARMABEST

Vivomixx, krople, 2x5ml - opis produktu

Suplement diety w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny doustnej do stosowania w kroplach. Proszek umieszczony w nakrętce zawiera liofilizat żywych kultur bakterii. Uwolniony do buteleczki z olejem tworzy zawiesinę, gotową do użycia. Przeznaczony do suplementacji diety noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

Zalecane spożycie: niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli. Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, celem całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki (1). Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju (2). Odkręcić nakrętkę i sprawdzić czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąpić nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząsnąć kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny (3). Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Składniki: trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy - MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus DSM24731, Bifidobacterium longum DSM24736, Bifidobacterium breve DSM24732, Bifidobacterium infantis DSM24737, Lactobacillus acidophilus DSM24735, Lactobacillus plantarum DSM24730, Lactobacillus paracasei DSM24733, Lactobacillus delbruecki ssp. bulgaricus DSM24734.

10 kropli zawiera: Liofilizowane żywe kultury bakterii 5 x 10^9jtk.
20 kropli zawiera: Liofilizowane żywe kultury bakterii 10 x 10^9jtk.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Produkt zalecany do stosowania od pierwszych dni życia u noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt i małych dzieci. 
Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. 
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. 
Produkt bezglutenowy, bez laktozy. 
Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 ̊C, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. 
Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. 
Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła. 
Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. 
Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. 
Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Dystrybutor:
Pharmabest Sp. z o.o.,
ul. Gintrowskiego 53,
02-697 Warszawa.