Kategorie

WaterWipes, chusteczki nasączane wodą, 4 x 60 sztuk

Cena jednostkowa: 0,17 zł za 1 sztukę

Cena
39,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Czysta woda oraz odrobina ekstraktu z pestek grejpfruta to przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha.

Zastosowanie

Chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków.

Sposób użycia

Wyjmij chusteczkę z opakowania i delikatnie przetrzyj skórę maluszka. Po zużyciu wyrzuć. Dokładnie zamknij opakowanie, aby chusteczki pozostały wilgotne.

Dodatkowe informacje

Wyprodukowano w Irlandii na rynek polski.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja

Dlaczego warto wybrać Water Wipes zamiast zwykłych chusteczek?

Warto pamiętać, że przy wyborze produktów dla dzieci należy szczególnie zwracać uwagę na ich skład – tak, aby był jak najmniej skomplikowany i aby wykorzystywał jak najwięcej substancji pochodzenia naturalnego.

Prosty, naturalny skład to główny atut chusteczek Waterwipes. Te chusteczki nawilżane wodą są pozbawione syntetycznych substancji, konserwantów, barwników i zapachów. Czysta woda uzupełniona jest dodatkiem ekstraktu z pestek grejpfruta – zawarta w nich witamina C pomaga utrzymać skórę w zdrowiu, poprawia rozwój kolagenu, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Chusteczki nasączone wodą Waterwipes a ekologia


Zmartwieniem wielu rodziców, którzy dbają o ekologię w swoim gospodarstwie domowym, jest fakt, że przewijanie dzieci generuje wiele odpadów: pieluszek, chusteczek nawilżanych. Można temu zapobiec, stosując pieluchy wielorazowe, a do wycierania skóry - materiałowe myjki, jednak podczas wyjścia lub podróży staje się to kłopotliwe. Bezpieczną dla środowiska i łatwą w użyciu alternatywą dla myjek mogą być jednorazowe chusteczki nasączone wodą Waterwipes, które są biodegradowalne. Rozkładają się wielokrotnie szybciej niż tradycyjne chusteczki, bez uwalniania szkodliwych substancji.