Dzień Dziecka
Zapewnij Maluchowi Dzień Dziecka każdego dnia! Odczaruj nielubiane, rutynowe czynności i umil najmłodszym codzienną pielęgnację. Zainspiruj się naszymi prezentami. Niech nauka świata będzie dla dziecka inspirująca i radosna.
Najczęściej wybierane
Poradnik Gemini
Przyjemne z pożytecznym, czyli pomysłowe prezenty na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to idealna okazja by sprezentować pociechom rzeczy pożyteczne, ale z drugiej strony sprawiające radość i ubarwiające codzienny świat. Zainspiruj się naszym artykułem, odczaruj rutynę i podaruj swoim maluchom prawdziwą dawkę zabawy i radości każdego dnia.

Przejdź do Poradnika Gemini

Międzynarodowy dzień dziecka

Kiedy za oknem robi się zielono i świat budzi się do życia nasze pociechy celebrują swoje święto. 1. czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Ustanowiony został w latach 50. XX wieku w celu upowszechniania ideałów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Po dziś dzień, święto to obchodzone jest np. poprzez organizowanie rozrywek sportowych w szkołach. Rodzice zastanawiają się jaki kupić prezent na Dzień Dziecka. Znajdziesz tutaj wiele pomysłów i inspiracji na miły upominek dla swojego malucha.

Co kupić na dzień dziecka?

Co kupić na Dzień Dziecka? Przed tym pytaniem stają rodzice, którzy chcą sprawić uśmiech na buziach swoich dzieci. Sprawdź nasze propozycje i wybierz produkty w trosce o najmłodszych. Prezent na Dzień Dziecka nie musi być standardowy. Spraw swojemu maluchowi coś, co będzie zapewniało mu komfort a zarazem radość podczas codziennych czynności. Duża ciekawość życia i wszystkiego wokół, to cecha charakterystyczna małych odkrywców. Aby się zdrowo rozwijali i mieli siły do podbojów świata, należy odpowiednio zadbać o ich zdrowie. Z pomocą przychodzą specjalnie opracowane produkty wspierające odporność i prawidłowy rozwój dla dzieci już od pierwszych dni życia. Znaleźć tu można trany bogate w kwasy Omega – 3 i DHA, w postaci płynów bądź żelek. Dostępne są również szumiące zabawki czy sensoryczne termofory.

Kąpiel nie musi być zwykłą codzienną czynnością. Spraw, aby mały pływak oprócz dbania o higienę miał dużo zabawy, która sprawi mu wiele uciechy i będzie przy okazji rozwijała podstawowe umiejętności. Kolorowe akcesoria do kąpieli będą pobudzały wyobraźnię. Zastanawiasz się co kupić dziecku na Dzień Dziecka? Przejrzyj naszą kategorię i wybierz pełne kolorów i różnorodnych kształtów artykuły, które umilą każdą kąpiel.

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka to również okazja do próbowania nowych smaków. Jeśli masz w domu łakomczuszka, spraw mu zdrowe przekąski. Zadbaj o małe brzuszki wybierając produkty przeznaczone dla najmłodszych. Spożywanie zdrowych posiłków urozmaici korzystanie z kolorowych artykułów. Różnorodne kształty i wzory talerzyków, sztućców czy bidonów, oprócz spełniania swoich głównych funkcji, będą również pobudzały wyobraźnię.

Jaki prezent na Dzień Dziecka? Od najmłodszych lat możesz rozbudzać w maluchu wyobraźnię. Jeśli masz w domu małego podróżnika spraw mu prezent na Dzień Dziecka, który ułatwi mu eksplorację nowych miejsc. Wybierając się na całodniową podróż warto zaopatrzyć się w produkty, dzięki którym będzie można uzupełnić kalorie, bądź zadbać o komfort malucha. Przydatnym na pewno będą termosy, z których będzie można zjeść ciepły posiłek, bądź napić się gorącego napoju. Dzięki zawieszkom do smoczka nie trzeba się martwić o jego zgubienie.

Traktujesz swoje dziecko jak księcia lub księżniczkę? Nic dziwnego, maluchy są dla rodziców całym ich światem. Pokaż im to wybierając produkty dopasowane specjalnie dla chłopców i dziewczynek, przy pomocy których dziecko będzie mogło zakosztować trochę świata magii i bajek. W tej kategorii znaleźć można smoczki i butelki, które podkreślą baśniowy charakter. Dla małych księżniczek znajdą się również produkty kosmetyczne.