Formy płatności

Dokonując zakupów w Aptece Internetowej Gemini, możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Wszystkie z dostępnych form płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.
PayU - przelewy natychmiastowe
Zamówienie można opłacić najpopularniejszymi metodami płatności, takimi jak szybki przelew elektroniczny, BLIK, Google Pay, Visa Checkout, Masterpass czy płatność kartą płatniczą.
Jeżeli Twoja płatność z jakiś powodów zostanie zawieszona pamiętaj, że możesz ją dokończyć w panelu klienta na stronie apteki.
W przypadku, kiedy płatność PayU się nie powiodła, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta https://www.aptekagemini.pl/webpage/kontakt.html
Płatność za pobraniem
Po wybraniu tej formy płatności przesyłka zostanie wysłana, a Ty zapłacisz za nią kurierowi przy odbiorze. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, ponieważ kurier może nie mieć reszty.
Ważne! Wybierając tę formę płatności możesz zapłacić TYLKO gotówką.
Kurier nie obsługuje płatności kartą.
Ta forma płatności możliwa jest tylko dla zamówień do łącznej wartości 1000 zł.
Ta forma płatności jest dodatkowo płatna.
Płatność przelewem
W wyjątkowych przypadkach, możesz dokonać płatności bezpośrednio na konto Apteki Internetowej Gemini.
Uwaga! W tytule przelewu prosimy o wpisanie numer zamówienia.
Dane do przelewu:

Gemini Hutter Sp. z o.o.
ul. Harcerska 10
84-202 Wejherowo
Santander Bank Polska 68 1090 1098 0000 0001 3481 6808
W przypadku wybrania płatności z góry (PayU, przelew tradycyjny), na dokonanie wpłaty masz 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.
W dniu wysłania paczki wystawiamy fakturę elektroniczną w formie PDF. Zostanie ona wysłana na podany adres mailowy przy składania zamówienia. Można ją również pobrać z panelu klienta.
W przypadku odbiorów osobistych nie ma możliwości płatności w punkcie.