Formy płatności

Dokonując zakupów w Aptece Internetowej Gemini, możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Wszystkie z dostępnych form płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.
PayU - przelewy natychmiastowe
Zamówienie można opłacić najpopularniejszymi metodami płatności, takimi jak szybki przelew elektroniczny, BLIK, Google Pay, Apple Pay, Visa Checkout, Masterpass czy płatność kartą płatniczą.
Jeżeli Twoja płatność z jakiś powodów zostanie zawieszona pamiętaj, że możesz ją dokończyć w panelu klienta na stronie apteki.
W przypadku, kiedy płatność PayU się nie powiodła, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta https://www.aptekagemini.pl/webpage/kontakt.html
Płatność za pobraniem
Po wybraniu tej formy płatności przesyłka zostanie wysłana, a Ty zapłacisz za nią kurierowi przy odbiorze.
Ważne! W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, firma kurierska wprowadza płatności przy odbiorze wyłącznie kartą płatniczą.
Wszyscy kurierzy są wyposażeni w terminale płatnicze.
Ta forma płatności możliwa jest tylko dla zamówień do łącznej wartości 1000 zł.
Ta forma płatności jest dodatkowo płatna.
Płatność przelewem
W wyjątkowych przypadkach, możesz dokonać płatności bezpośrednio na konto Apteki Internetowej Gemini.
Uwaga! W tytule przelewu prosimy o wpisanie numer zamówienia.
Dane do przelewu:

Gemini Hutter Sp. z o.o.
ul. Harcerska 10
84-202 Wejherowo
Santander Bank Polska 68 1090 1098 0000 0001 3481 6808
W przypadku wybrania płatności z góry (PayU, przelew tradycyjny), na dokonanie wpłaty masz 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.
W dniu wysłania paczki wystawiamy fakturę elektroniczną w formie PDF. Zostanie ona wysłana na podany adres mailowy przy składaniu zamówienia. Można ją również pobrać z panelu klienta.
W przypadku odbiorów osobistych nie ma możliwości płatności w punkcie.