Popularne
Woda utleniona 3%, 100g
Popularne

Woda utleniona 3%, 100g

Cena: 2,59 zł

Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Woda utleniona 3%, 100g - opis produktu

Wskazania: roztwór na skórę, do stosowania w jamie ustnej (do płukania jamy ustnej w chorobach przyzębia, przepłukiwań kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych).
 
Składniki: 100g roztworu zawiera 10g substancji czynnej hydrogenii peroxidum 30% (stabilizowany dwuwodoropirofosforanem sodu, kwasem 1-hydroksyetano 1,1-difosfonowym), substancje pomocnicze: kwasem 1-hydroksyetano 1,1-difosfonowy, dwuwodoropirofosforan sodu, woda oczyszczona.
 
Działanie: odkażające.
 
Sposób użycia: podanie na skórę, na śluzówkę jamy ustnej, do przemywania raz stosowac w postaci nierozcieńczonej. Do płukania jamy ustnej rozcieńczyć 1 łyżkę wody utlenionej (5ml) w szklance wody (250ml).
 
Przeciwwskazania: ostre, wrzodziejące zapalenia dziąseł i uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ciąża, karmienie piersią: należy poradzić się lekarza.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.