Kategorie
ZatoClear Med Spray, 100ml

ZatoClear Med Spray, 100ml

24,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

ZatoClear Med Spray, 100ml - opis produktu

Wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania jamy nosowej i zatok z gęstej wydzieliny powstającej w przebiegu chorób zapalnych, a także w przypadku alergii. Poprzez wymywanie pomaga zredukować ilość bakterii, pyłów i zanieczyszczenia w jamie nosowej, również tych pochodzących ze smogu. Spray oparty jest na fizjologicznym roztworze soli morskiej z dodatkiem ksylitolu. Oczyszcza jamę nosową i zatoki, a także nawilża śluzówkę nosa, łagodzi jej podrażnienia i przywraca normalne funkcjonowanie, zaburzone m.in. poprzez stosowanie farmakologicznych preparatów donosowych. ZatoClear® Med Spray nie zawiera substancji farmakologicznych.

Zastosowanie: codzienna higiena i oczyszczanie nosa, nawilżanie suchej śluzówki nosa, pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego, łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii. Wyrób może być stosowany u dzieci od 2 roku życia i dorosłych.

Sposób użycia: delikatnie włóż końcówkę spray do każdego z otworów nosowych i naciśnij aplikator przez 1-2 sekundy. Aerozol będzie działał pod dowolnym kątem. Umyj i wysusz końcówkę aplikatora po użyciu, a następnie załóż osłonkę.

Składniki: roztwór soli morskiej: 0,9 %, ksylitol: 2%

Przeciwwskazania: nadwrażliwość (alergia) na składniki wyrobu.

Ważne wskazówki:
Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę.
Zawsze po użyciu umyj końcówkę mydłem i przemyj gorącą wodą.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej 15 - 30°C.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Producent:
Olimp Laboratories Sp. z o.o.,
ul. Nagawczyna 109c,
39-200 Dębica.
Polska.