Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze
Kategorie

Zatoxin Rinse, zestaw do płukania nosa i zatok dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku, 3,2 g x 30 saszetek

Cena
12,29 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Zatoxin rinse pozwala na dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny, alergenów oraz patogenów, tym samym ograniczając gromadzenie się czynników, mogących powodować infekcje. Unikalna konstrukcja irygatora Zatoxin rinse umożliwia płukanie nosa i zatok w łatwy i kontrolowany sposób – bez użycia dodatkowej siły i bez konieczności ściskania butelki.

Zastosowanie

W stanach zapalnych zatok przynosowych, w nieżytach nosa różnego pochodzenia, przed i po zabiegach chirurgicznych oraz profilaktycznie w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok.

Sposób użycia

Rozpuścić 1 saszetkę w 240ml przegotowanej wody o temperaturze ciała, co pozwala przygotować izoto-niczny roztwór do irygacji. Do przeprowadzenia płukania u osoby dorosłej należy użyć 120ml roztworu na każdy otwór nosowy. W przypadku przeprowadzania płukania u dzieci należy użyć 60ml roztworu na każdy otwór nosowy. Pozostałą część niewykorzystanego roztworu należy wylać. Częstotliwość stosowania zestawu: 
płukanie nosa przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza,  profilaktycznie stosować 2-3 razy w tygodniu.

Składniki

Chlorek sodu, dwuwęglan sodu. 

Ważne wskazówki

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25°C.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Producent

Tactica Pharmaceuticals Sp.z o.o.
ul. Bankowa 4
44-100 Gliwice

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Działanie
Problem