Kategorie

Zestaw Durex Fun Explosion, zestaw prezerwatyw, 40 sztuk + nawilżający żel intymny, 50 ml + dodatkowo breloczek zegar

Cena jednostkowa: 79,68 zł za 1 zestaw

Cena
79,68 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Zestaw Durex zawiera:

1. Zestaw Durex Fun Explosion, 40 sztuk.

2. Durex Play, nawilżający żel intymny, 50 ml.

3. Durex, breloczek zegar.

 

Zestaw Durex Fun Explosion zawiera:

1. Durex Select, prezerwatywy, smak truskawkowy, 10 sztuk.
2. Durex Fetherlite Ultima, prezerwatywy ultracienkie, 10 sztuk.
3. Durex Pleasuremax, prezerwatywy prążkowane z wypustkami, 10 sztuk.
4. Durex Fetherlite Elite, prezerwatywy z większą ilością żelu nawilżającego, cieńsze, 10 sztuk.

 

1. Durex Select, prezerwatywy, smak truskawkowy, 10 sztuk:

Prezerwatywy Durex Select stanowią idealne rozwiązanie dla urozmaicenia życia seksualnego. Zostały wykonane z naturalnej, hipoalergicznej gumy lateksowej nasączonej nawilżającym środkiem o truskawkowy zapachu i smaku. Materiał, z którego zostały wykonane prezerwatywy, jest cienki i lekki, szerokość nominalna wynosi 52 mm, a grubość ścianki to zaledwie 70 mikronów. Dodatkowo kształt Easy-On zakończony zbiorniczkiem sprawia, że prezerwatywy bardzo łatwo dopasowują się do kształtu członka.

 

2.  Durex Fetherlite Ultima, prezerwatywy ultracienkie, 10 sztuk:

Durex Fetherlite Ultima to ultracienkie prezerwatywy o prostych ściankach, które są średnio 20% cieńsze od standardowych lateksowych prezerwatywy Durex. Wyrób został wykonany z naturalnej, przezroczystej gumy lateksowej, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony. Prezerwatywy o szerokości nominalnej 52 mm są nawilżane i zakończone zbiorniczkiem dla komfortu i lepszego dopasowania. Co ważne dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Fetherlite Ultima mają przyjemniejszy zapach.

 

3. Durex Pleasuremax, prezerwatywy prążkowane z wypustkami, 10 sztuk:

Durex Pleasuremax to prezerwatywy zapewniające stymulację obojgu partnerom, dzięki specjalne zaprojektowanemu kształtowi oraz wypustkom. Dodatkowo prążki umieszczone u nasady prezerwatywy pozwalają na stymulację partnerki. Produkt o szerokość nominalnej 56 mm, został wykonany z naturalnej gumy lateksowej a zastosowana technologia wytwarzania gwarantuje mu przyjemniejszy zapach.

 

4. Durex Fetherlite Elite, prezerwatywy z większą ilością żelu nawilżającego, cieńsze, 10 sztuk:

Durex Fetherlite Elite to niezwykle cienkie prezerwatywy z dodatkowym środkiem nawilżającym pozwalającym zwiększyć wrażliwość i wzmocnić odczuwanie przyjemności obojgu partnerom. Produkt posiada szerokość nominalną 56 mm i został wykonany z naturalnej gumy lateksowej. Technologia wytwarzania prezerwatyw pozwala na uzyskanie ich przyjemniejszego zapachu. Kształt Easy-on powoduje, że są one łatwe do założenia i wygodne w użyciu.

 

Zastosowanie
Antykoncepcja dla mężczyzn.

 

Sposób użycia

 • Umyć ręce i ostrożnie otworzyć opakowanie z prezerwatywą z jednej strony.
 • Przed założeniem prezerwatywy sprawdzić, czy znajduje się na właściwej stronie (zrolowana zewnętrzna krawędź powinna być skierowana ku górze – aby się upewnić, można ją lekko odwinąć).
 • Rozpocząć zakładanie prezerwatywy na penisa, pozbywając się powietrza z jej wnętrza, wypychając je jedną ręką od samego czubka, a drugą rozwijając prezerwatywę wzdłuż członka.
 • Należy uważać, aby nie uszkodzić prezerwatywy paznokciami.
 • Po stosunku przytrzymać prezerwatywę podczas wyjmowania członka, a następnie związać ją i wyrzuć do kosza na śmieci.

 

Ważne wskazówki

 • Użycie prezerwatyw zgodnie z instrukcją producenta pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewni 100% ochrony.
 • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

 

Ostrzeżenia

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na lateks.
 • Nie używać ponownie wykorzystanej prezerwatywy.

 

Zawartość opakowania
4 x 10 sztuk

 

Producent
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd
Dansom Lane, Hull, HU8 7DS
Wielka Brytania

 

Dystrybutor
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Durex Play, nawilżający żel intymny, 50 ml:

Lubrykanty świetnie sprawdzają się podczas stosunku przy problemach z suchością intymnych części ciała. Są szczególnie polecane kobietom, które borykają się z niedostatecznym, naturalnym nawilżaniem, wynikającym m.in. z problemów hormonalnych, stosowania niektórych środków antykoncepcyjnych czy stresu. Problem ten spotyka również kobiety w okresie laktacji czy menopauzy. Stosowanie żelu intymnego może w znaczący sposób wpłynąć na poprawę życia seksualnego.

Durex Play Originals to delikatny dla ciała, żel intymny wyprodukowany na bazie wody. Doskonale zwiększa poślizg, zapobiegając otarciom i podrażnieniom w trakcie stosunku oraz łagodzi dyskomfort związany z suchością pochwy. Wzmacnia doznania u obojga partnerów. Może być stosowany do pieszczot, gry wstępnej, oraz do seksu waginalnego, oralnego i analnego, zarówno z prezerwatywami wykonanymi z lateksu, jak i z nielateksowymi - poliuretanowymi i poliizoprenowymi. Jego nietłusta, rozpuszczalna w wodzie formuła nie klei się, nie pozostawia plam i łatwo się zmywa.

 

Zastosowanie

 • Lubrykant do pieszczot oraz seksu oralnego, waginalnego i analnego.
 • Odpowiedni do stosowania z prezerwatywami wykonanymi z naturalnej gumy lateksowej i nielateksowymi - poliizoprenowymi oraz poliuretanowymi.

 

Sposób użycia

 • Otwórz korek i delikatnie ściśnij butelkę.
 • Rozprowadź żel na wybrane partie ciała. Jeżeli stosujesz prezerwatywę - rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, gdy jest już nałożona na członka.

 

Cechy produktu

 • na bazie wody,
 • łagodzi dyskomfort spowodowany suchością pochwy,
 • zwiększa poślizg,
 • intensyfikuje doznania u obojga partnerów,
 • nietłusty,
 • rozpuszczalny w wodzie,
 • łatwozmywalny, 
 • nie pozostawia plam.

 

Ważne wskazówki

 • Używać zgodnie z przeznaczeniem.
 • Unikać kontaktu żelu z oczami, uszkodzoną skórą i ranami.
 • Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest żywnością i powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • W przypadku ciąży i karmienia piersią, przed zastosowaniem żelu należy poradzić się lekarza.
 • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.
 • Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.
 • Unikaj stosowania żelu intymnego w okresie ciąży lub karmienia piersią, chyba że lekarz zaleci inaczej.

 

Ostrzeżenia

 • Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.
 • W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zaprzestać stosowania. Jeżeli podrażnienie się utrzymuje lub doświadczasz nieustannej suchości pochwy, skonsultuj się z lekarzem. 

 

Dodatkowe informacje
Zgodnie z legislacją Unii Europejskiej w ramach dyrektywy 93/42/EWG niniejszy produkt jest certyfikowany przez SGS (CE 0120) jako wyrób medyczny z wyłącznym wskazaniem do stosowania w przypadku suchości pochwy i dyskomfortu intymnego. Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem CE, a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego bezpieczeństwo stosowania nie zostało ocenione przez SGS.

 

Zawartość opakowania
50 ml

 

Producent
Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd
Dansom Lane, Hull, HU8 7DS
Wielka Brytania

 

Dystrybutor
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 

3. Durex, breloczek zegar.

Gumowy brelok z motywem zegara to gadżet o niewielkich rozmiarach, który sprawi, że Twoje klucze staną się bardziej widoczne, dzięki czemu trudniej będzie o nich zapomnieć. Dodatkowo dzięki dodatkowemu elementowi łatwiej będzie je znaleźć, nawet na dnie plecaka. Brelok spaja klucze, ale ze względu na lekki materiał, z którego został wykonany nie stanowi dla nich dodatkowego obciążenia, dlatego nadal będziesz mógł je nosić w kieszeni spodni lub ulubionej bluzy.

Cechy produktu