ZIAJA, płyn do płukania jamy ustnej Mintperfekt Sensitiv, zmniejszający nadwrażliwość, 500ml

ZIAJA, płyn do płukania jamy ustnej Mintperfekt Sensitiv, zmniejszający nadwrażliwość, 500ml

Cena: 9,79 zł

Cena jednostkowa: 1,96 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: ZIAJA

ZIAJA, płyn do płukania jamy ustnej Mintperfekt Sensitiv, zmniejszający nadwrażliwość, 500ml - opis produktu

Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu, z naturalną betainą, azotanem potasu, aminofluorkiem i fluorkiem sodu - system wyselekcjonowanych substancji o aktywności redukującej nadwrażliwość. Wzmacnia szkliwo, chroni dziąsła i odsłonięte szyjki zębowe oraz zapobiega odkładaniu bakteryjnej płytki nazębnej. Produkt stosowany w higienie jamy ustnej i zębów, zawiera 0,025 jonów F-. 
 
Naturalna betaina, fluor i azotan potasu zapewniają ochronę przed nadwrażliwością. Osłaniają szkliwo i dziąsła przed bakteriami oraz kwaśnymi i zimnymi pokarmami. Płyn uzupełnia remineralizujące działanie pasty do zębów, również w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki. Oczyszcza jamę ustną i przestrzenie międzyzębowe z osadów, przez co redukuje nieprzyjemny zapach z ust. Jest szybkim i skutecznym sposobem higieny dla osób noszących aparaty ortodontyczne i w sytuacjach utrudnionej pielęgnacji jamy ustnej.
Łagodne, miętowe aromaty odświeżają oddech i zapewniają uczucie czystości.
 
Wskazania: dla dorosłych z wrażliwymi zębami i odsłoniętą zębiną.
 
Sposób użycia: odmierzyć około 2/3 pojemności zakrętki i płukać jamę ustną przez około 30 sekund. Nie rozcieńczać. Używać 2-3 razy dziennie po szczotkowaniu zębów. Nie połykać, nie płukać jamy ustnej wodą. Dla profesjonalnej higieny jamy ustnej stosować najlepiej razem z pastą stomatologiczną zmniejszającą nadwrażliwość. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.
 
Składniki aktywne: fluor.
 
Produkt testowany stomatologicznie.