Olimp, Zielona Kawa Premium, 30 kapsułek

Olimp, Zielona Kawa Premium, 30 kapsułek

Cena: 20,99 zł

Cena jednostkowa: 7,00 zł za 10 kapsułek
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: OLIMP

Olimp, Zielona Kawa Premium, 30 kapsułek - opis produktu

Suplement diety w postaci kapsułek zawierający kompozycję składników roślinnych- ekstraktu z nasion zielonej kawy, standaryzowanego na zawartość 50% kwasu chlorogenowego (ACG) i ekstraktu z nasion guarany, dodatkowo uzupełnioną chromem. Ekstrakt z guarany zawierający kofeinę przyczynia się do utrzymania metabolizmu tłuszczów, przez co uczestniczy w kontroli masy ciała. Dodatkowo pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną organizmu. Kawa stymuluje aktywność fizyczną i umysłową. Chrom uczestniczy w prawidłowym metabolizmie makroskładników pokarmowych, takich jak węglowodany i tłuszcze, a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka poniżej 70kg wagi ciała, 2 kapsułki powyżej 70kg wagi ciała;  przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. 
 
Składniki: ekstrakt z nasion zielonej kawy- Coffea (50% kwas chlorogenowy, 5% kofeiny), substancja wypełniająca- celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z nasion guarany- Paullinia cupana (50% kofeiny), substancje przeciwzbrylające- sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorek chromu (III)- chrom, kapsułka (składniki otoczki- żelatyna, barwnik: E171).
 
1 kapsułka zawiera: ekstraktu z nasion zielonej kawy (50% ACG, 5% kofeiny) 600mg, ekstrakt z nasion guarany (50% kofeiny) 30mg, chrom 20mcg (50%)*.

2 kapsułki zawierają: ekstraktu z nasion zielonej kawy (50% ACG, 5% kofeiny) 1200mg, ekstrakt z nasion guarany (50% kofeiny) 60mg, chrom 40mcg (100%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: zawiera kofeinę (45mg/1 kapsułka, 90mg/2 kapsułki). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach, chronić od wilgoci. 
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Producent:
OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Nagawczyna 109c,
39-200 Dębica.