Kategorie
OILLAN Baby, mleczko nawilżające, od urodzenia, 200ml

OILLAN Baby, mleczko nawilżające, od urodzenia, 200ml

21,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,00 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: OILLAN

OILLAN Baby, mleczko nawilżające, od urodzenia, 200ml - opis produktu

Oillan Baby to hipoalergiczny program pielęgnacji dla noworodków i niemowląt od 1. dni życia, zapewniający skuteczną profilaktykę dysfunkcji niedojrzałej skóry. Receptury Oillan Baby bazują na składnikach pochodzenia naturalnego i były testowane z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

Mleczko o delikatnej formule doskonale pielęgnuje oraz intensywnie nawilża suchą i wrażliwą skórę dziecka po każdej kąpieli. Oleje: z avokado, ze słodkich migdałów będące źródłem kwasów omega-6 i 9 wraz z masłem shea przywracają równowagę lipidową skóry, wzmacniając jej naturalną barierę ochronną. Betaina i gliceryna zapewniają prawidłowe nawilżenie skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. D-pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. Produkt pozostawia delikatną warstwę ochronną na powierzchni skóry. Mleczko dzięki lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania.

Wskazania: pielęgnacja delikatnej skóry dzieci i niemowląt; do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej; do stosowania od 1. dnia życia.

Sposób użycia: nanieść cienką warstwę mleczka na oczyszczoną i wysuszoną skórę. Stosować po każdej kąpieli dziecka.

Główne składniki: oleje z avokado, olej ze słodkich migdałów, masło shea; betaina, gliceryna, D-pantenol, alantoina.