Kategorie

ACTIVE MED, kubeczek menstruacyjny, rozmiar L, 1 sztuka + pojemnik do dezynfekcji, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 69,99 zł za 1 sztukę

Cena
69,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kubeczek menstruacyjny ActiveMed wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego służący do zbierania krwi miesięcznej w komfortowy, bezpieczny i higieniczny sposób. Kubeczek może zebrać 3 razy więcej krwi menstruacyjnej w porównaniu do zwykłej podpaski lub tamponu. Kubeczek działa zgodnie z fizyczną zasadą- po aplikacji do pochwy, wzrasta wewnętrzne ciśnienie, dzięki czemu kubeczek dopasowuje się do ścian pochwy uniemożliwiając boczne wycieki. Kubeczek zapewnia bezpieczniejszą i dłuższą ochronę, szczególnie w sytuacjach takich jak pływanie, korzystanie ze SPA, czy podczas wykonywania różnego rodzaju wysiłku fizycznego.

Sposób użycia

Czas opróżnienia kubeczka jest różny w zależności od intensywności krwawienia menstruacyjnego. W przypadku dużej intensywności kubeczek może być opróżniany raz na 4-6 godzin. W przypadku średniego krwawienia raz na 8-10 godzin, dla mniejszego, raz na 10-12 godzin.

Cechy produktu

- bezpieczny w stosowaniu.
- 100% silikonu medycznego, nie zawiera BPA, lateksu i ftalanów,
- wielokrotnego użytku, przyjazny dla środowiska, ekonomiczny,
- szczelna ochrona sprawia, że kubki mogą być używane do 12 godzin bez ich opróżniania, co jest wysoce komfortowe w podróży, podczas pływania lub ćwiczeń fizycznych,
- regularne stosowanie może zmniejszyć ryzyko zapalenia ginekologicznego.
- rozmiar L zalecany jest dla kobiet powyżej 25 roku życia, które rodziły w sposób naturalny.