ALLERCO, krem emolientowy nawilżający, 75ml

ALLERCO, krem emolientowy nawilżający, 75ml

13,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 18,65 zł za 100 ml
Wysyłamy w 2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMENA

ALLERCO, krem emolientowy nawilżający, 75ml - opis produktu

Krem emolientowy nawilżający allerco przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jest rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt. Nawilża skórę i działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Specjalnie opracowana formuła zapewnia głębokie nawilżenie i zapobiega utracie wody.

Krem stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Dodatek witaminy E, gliceryny i alantoiny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia miękkość i elastyczność. Zastosowane emolienty działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka, ograniczając transepidermalną utratę wody (TEWL). Masło shea wygładza skórę.
 
Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Krem polecany jest do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych.
 
Sposób użycia: krem nanosić na skórę kilka razy dziennie.
 
Główne składniki: metabolit witaminy PP, emolienty (palmitynian izopropylu, ester propylowo-heptylowy kwasu kaprylowego, węglan dikaprylowy), masło shea, alantoina, witamina E, gliceryna.