Aloes, Sok z aloesu z miąższem, 500ml

Aloes, Sok z aloesu z miąższem, 500ml

Cena: 15,79 zł

Cena jednostkowa: 3,16 zł za 100 ml
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: OLEOFARM

Aloes, Sok z aloesu z miąższem, 500ml - opis produktu

Sok z aloesu otrzymywany jest z miąższu liści aloesu. W odróżnieniu od soków odtwarzanych z koncentratu, sok aloeVital dzięki technologii pozyskiwania go bezpośrednio z miąższu liści aloesu, charakteryzuje się wyrazistym smakiem i zapachem. Sok z aloesu wspomaga odporność oraz pozytywnie wpływa na przemianę materii i procesy trawienne. Może być składnikiem diet oczyszczających organizm.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki produktu.
 
Zalecane spożycie: dorośli 50ml soku z aloesu dziennie, jednorazowo lub podzielone na 2 lub 3 porcje, najlepiej na 1 godzinę przed posiłkiem.
 
Dzienna porcja (50ml) zawiera 50ml soku z aloesu. 
 
Składniki: sok z aloesu z miąższem 99,7 %, substancja konserwująca: benzoesan sodu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego stylu życia.
Może wytrącić się naturalny osad. Przed spożyciem wstrząsnąć.
Przechowywać w temp. pokojowej, po otwarciu w lodówce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Podmiot odpowiedzialny: 
Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław
 
Kraj pochodzenia: Meksyk.