AURIGA Flavo C, serum przeciwzmarszczkowe, 30ml

108,79 Cena brutto
Cena jednostkowa: 362,63 zł za 100 ml

Rodzaj: Dermokosmetyk

Producent: URGO DERMO

Grupa: Flavo c

AURIGA Flavo C, serum przeciwzmarszczkowe, 30ml - opis produktu

Flavo-C serum przeciwzmarszczkowe zapobiegające starzeniu się skóry polecane do korekcji zmarszczek, w celu zapobiegania fotostarzeniu się skóry oraz do pielęgnacji skóry szarej i zmęczonej.

Skład preparatu obejmuje witaminę C, która wykazuje silne działanie antywolnorodnikowe, wspomagające odbudowę komórek skóry oraz rozjaśniające. Witamina ta jest rozpuszczalna w tłuszczach, przez co nie utlenia się i gwarantuje maksymalną wchłanialność. Substancją aktywną serum jest także wyciąg z bogatego we flawonoidy miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który uelastycznia i ujędrnia skórę poprzez stymulację syntezy elastyny i kolagenu. Taki skład pozwala na skuteczną, potwierdzoną badaniami klinicznymi, korekcję zmarszczek.

Wskazania: serum zapobiegające starzeniu się skóry szybko spłyca zmarszczki o różnej głębokości oraz rozjaśnia plamy pojawiające się z wiekiem.

Sposób użycia: rano i wieczorem nałożyć kilka kropel na zmarszczki twarzy, wokół oczu, zewnętrzną część dłoni i na dekolt. Masować aż do wchłonięcia.

Główne składniki: witamina C, wyciąg z miłorzębu japońskiego.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: