Kategorie

Avene Couvrance Comfort, podkład kremowy w kompakcie, nr 03, piaskowy, SPF30, 10 g + dodatkowo Avene tonik ochronny, delikatny, 100 ml

Cena jednostkowa: 74,99 zł za 1 zestaw

Cena
74,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

AVENE Couvrance Comfort, podkład kremowy w kompakcie, nr 03, piaskowy, SPF30, 10g:

Kremowy podkład w kompakcie do skóry wrażliwej: suchej i bardzo suchej. Dzięki silnym właściwościom kryjącym i formule dostosowanej do wrażliwej skóry normalnej lub mieszanej podkład koryguje znaczne niedoskonałości bez efektu maski oraz zapewnia jednolity wygląd i matowe wykończenie. Dzięki temu, że jest odporny na wodę i pot, gwarantuje trwały makijaż. Ponadto chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV (zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF30). Nie powoduje powstawania zaskórników.

Wskazania: makijaż korygujący pozwalający przykryć zarówno przejściowe, jak i poważne niedoskonałości skóry. Pomaga zamaskować bielactwo (przebarwienia), naczyniaki, blizny, zaczerwienienia na skórze (teleangiektazje) po zabiegach laserowych. Skóra wrażliwa, sucha, bardzo sucha.

Sposób użycia: nałóż podkład za pomocą gąbki: lekko wklepać podkład bezpośrednio na niedoskonałości (można stosować samodzielnie lub po nałożeniu korektora), następnie rozprowadzić podkład na całą twarz od środka w kierunku zewnętrznym, aby ujednolicić karnację. Może być stosowany również do korygowania zmian na ciele. Gąbkę należy czyścić regularnie wodą z mydłem i pozostawić do wysuszenia. Nie należy wkładać wilgotnej gąbki do opakowania podkładu. Unikać kontaktu z oczami.

Główne składniki: ditlenek tytanu, syntetyczny wosk pszczeli, tokoferol.


AVENE, tonik ochronny, delikatny, 100ml:

Delikatny tonik ochronny został specjalnie opracowany dla suchej i bardzo suchej skóry wrażliwej. Jest niezwykle bogaty w wodę termalną Avene, o działaniu łagodzącym i kojącym podrażnienia. Opracowany na bazie naturalnych krzemianów, pozostawia na skórze delikatny film ochronny. Dzień po dniu pozostawia skórę miękką i świeżą.

Wskazania: pielęgnacja cery suchej i bardzo suchej, wrażliwej.

Sposób użycia: dokładnie wstrząsnąć butelką przed nałożeniem toniku na twarz, za pomocą płatka kosmetycznego. Wcześniej oczyścić skórę z makijażu mleczkiem do demakijażu.

Główne składniki: woda termalna Avene, naturalne krzemiany.

Cechy produktu

Postać
Cecha specjalna
Rodzaj skóry
Problem
Filtr przeciwsłoneczny (SPF)
Rejestracja